Четвер, 17 Вересня, 2020

В Тернопільській ОДА розповіли як ліквідовуватимуть райдержадміністрації

У зв’язку з утворенням нових районів в Тернопільській області ліквідовуватимуть та реорганізовуватимуть районні адміністрації. Відповідно чимало чиновників можуть залишитися без роботи. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Уряд доручив обласним адміністраціям, в тому числі і Тернопільській ОДА, надати до 7 серпня свої пропозиції як реформують адміністрації в районах. Варто додати, що на Тернопільщині мають залишитися лише три адміністрації: Кременецька, Тернопільська та Чортківська.

Окрім цього мають скоротити підрозділи та чисельність працівників в адміністраціях. Тернопільська ОДА повинна надати до Кабінету Міністрів розрахунки на утримання чиновницького апарату.

Осінню Верховна Рада прийме закон, який дозволить провести реорганізацію районних адміністрацій. Також на розгляд парламенту мають надати проєкт закону, який чітко розділить функції обласних та місцевих адміністрацій. Тому зараз усі ОДА мають надати необхідну інформацію для того, щоб Верховна Рада мала можливість прийняти документ.

Щоправда, поки що суттєвих змін в повноваженнях місцевих адміністрацій не передбачається. Проте, в районах все ж таки збережуть центри надання адміністративних послуг, адже не всі територіальні громади мають власні ЦНАПи. Місцеві жителі не повинні обмежуватися в правах через реформування адміністрацій.

В Міністерстві розвитку громад та територій розповіли, що район має стати дієвим центром, де влада ефективно виконуватиме поставлені завдання. При цьому в місцевій владі повинні працювати високоефективні та високооплачувані фахівці, які надаватимуть якісні послуги бізнесу та громадам.

Вже наступного року люди зможуть отримувати всі необхідні послуги в громадах. А районні адміністрації лише координуватимуть діяльність органів державної влади.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Жителі Тернопільщини отримуватимуть дві пенсії

В уряді готують нову законодавчу ініціативу. Українцям запропонують платити додатковий внесок, а натомість згодом отримувати дві пенсії. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Жителів Тернопільщини можуть змусити зареєструвати котів та собак

Представники політичної партії «Слуга народу» запропонували новий законопроект, який має на меті ідентифікацію тварин. При цьому нововведення торкнеться не лише власників котів...

На Тернопільщині політичні партії витратили чималу суму на агітацію

В Україні лише стартувала підготовка до місцевих виборів. В той час як на Тернопільщині лише за перший тиждень політичні партії встигли потратити...

Важливо для тернополян: незабаром з обігу вийдуть 25 копійок та деякі банкноти

В Національному банку знову плануються зміни, які торкнуться усіх громадян. З 1 жовтня з обігу зникнуть монети номіналом 25 копійок. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Від «Слуги народу» в Тернополі за крісло мера боротиметься комік

Партія «Слуга народу» на офіційному з’їзді представила свого кандидата, який візьме участь у виборах міського голови Тернополя. Повідомляє «Yes-Ternopil».