Середа, 16 Вересня, 2020

Депутати ТМР проголосували за виділення землі дружині Олександра Башти

Тернопільська міська рада дивує. Після низки вдалих соціальних, транспортних, інфраструктурних рішень, депутати вирішили проголосувати за власні, вибачте «шкурні» інтереси.

Як повідомляє yes-ternopil.com, справа в тому, що депутати вирішили підтримати рішення про виділення ділянки землі дружині найбільш скандального депутата міськради Олександру Башті. Дружину звати Ірина і саме вона стала власницею земельної ділянки площею 0,4084 гектара на вулиці Глибока Долина, 14 в мікрорайоні Кутцівці для ведення присадибного господарства.

Як вважає Олександр Башта депутати лише відновили «історичну справедливість», адже ця земля колись вже належала сім’ї його дружини, але радянська влада «реквізувала» її. Щоправда депутат забув нагадати, що поряд з цією ділянкою знаходиться будинок депутата на 240 квадратних метрів, який, до речі, теж записаний на пані Ірину.

Що цікаво – це питання стояло порядку денному міськради вже рік. Але ніяк не вдавалося набрати потрібної кількості голосів. Перший раз проголосувало 17 осіб, другий і третій 19. Лише цього разу вдалося набрати 28 «за».

Нагадуємо, Олександр Башта деякий час назад прославився на всю країну і продемонстрував ставлення чиновника до органів поліції всьому світу, де він бився і тягав за форму їх представників. Бійка переросла у кримінальне провадження. Депутат стверджує, що поліція його спровокувала й винним себе у тій ситуації не вважає. Наразі депутату в суді зачитали лише обвинувальний акт. Наступне засідання відбудеться в середині грудня.

Отже, народні обранці місцевого значення дозволяють собі влаштовувати бійки, критикувати роботу поліції, простягати руки до патрульних, а також під шумок оформляти на себе (вибачте на дружину, щоб виборці не помітили) землю. А як ви оцінюєте такі їх дії тернополяни?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Жителі Тернопільщини отримуватимуть дві пенсії

В уряді готують нову законодавчу ініціативу. Українцям запропонують платити додатковий внесок, а натомість згодом отримувати дві пенсії. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Жителів Тернопільщини можуть змусити зареєструвати котів та собак

Представники політичної партії «Слуга народу» запропонували новий законопроект, який має на меті ідентифікацію тварин. При цьому нововведення торкнеться не лише власників котів...

На Тернопільщині політичні партії витратили чималу суму на агітацію

В Україні лише стартувала підготовка до місцевих виборів. В той час як на Тернопільщині лише за перший тиждень політичні партії встигли потратити...

Важливо для тернополян: незабаром з обігу вийдуть 25 копійок та деякі банкноти

В Національному банку знову плануються зміни, які торкнуться усіх громадян. З 1 жовтня з обігу зникнуть монети номіналом 25 копійок. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Від «Слуги народу» в Тернополі за крісло мера боротиметься комік

Партія «Слуга народу» на офіційному з’їзді представила свого кандидата, який візьме участь у виборах міського голови Тернополя. Повідомляє «Yes-Ternopil».