Четвер, 17 Вересня, 2020

В Україні з Нового року з'явиться новий вид соціальної допомоги

Українці вступлять в Новий рік з новим видом соціальної допомоги. Про це повідомляє yes-ternopil.com з посиланням на hvylya.net. Зокрема, Міністр соціальної політики Андрій Рева виступаючи на засідання уряду 5 грудня повідомив, що держава планує надати соціальну допомогу особам, які доглядають дітей, що мають важкі хвороби, але не мають групи інвалідності. Така соціальна допомога буде виплачуватися з 1 січня. А отже, багато українців на Новий рік отримають хороший подарунок.

Міністр також уточнив, що відповідний закон був прийнятий за ініціативою народних депутатів і відповідно Міністерство соціальної політики його опрацювало та повністю реалізує. Уряд на минулому засіданні затвердив порядок такої допомоги. А тому здійснено ще один важливий крок для підтримки сімей, яким це необхідно.

Також Міністр соціальної політики Андрій Рева підкреслив, що питання соціальної допомоги постійно знаходить підтримку в уряду і зокрема в наступному році планується підвищити прожитковий мінімум для осіб, що втратили працездатність зростає на 9,4 і відповідно з грудня наступного року буде складати 1638 грн. в місяць. Відповідно виросте розмір державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства і дітям з інвалідністю.

Отже, українська держава вкладає значні кошти в соціальну допомогу для осіб, які піклуються про дітей з інвалідністю та які не мають статусу інваліда. А тому така підтримка є важливим кроком для українців, які не завжди мають можливість заробити кошти турбуючись про своїх рідних. Зрозуміло, що такий крок уряд та депутатів покликаний покращити електоральні симпатії виборців до відповідних кандидатів напередодні президентських та парламентських виборів, які відбудуться в наступному році. І в той же час він обов’язково й допоможе українцям. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Жителі Тернопільщини отримуватимуть дві пенсії

В уряді готують нову законодавчу ініціативу. Українцям запропонують платити додатковий внесок, а натомість згодом отримувати дві пенсії. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Жителів Тернопільщини можуть змусити зареєструвати котів та собак

Представники політичної партії «Слуга народу» запропонували новий законопроект, який має на меті ідентифікацію тварин. При цьому нововведення торкнеться не лише власників котів...

На Тернопільщині політичні партії витратили чималу суму на агітацію

В Україні лише стартувала підготовка до місцевих виборів. В той час як на Тернопільщині лише за перший тиждень політичні партії встигли потратити...

Важливо для тернополян: незабаром з обігу вийдуть 25 копійок та деякі банкноти

В Національному банку знову плануються зміни, які торкнуться усіх громадян. З 1 жовтня з обігу зникнуть монети номіналом 25 копійок. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Від «Слуги народу» в Тернополі за крісло мера боротиметься комік

Партія «Слуга народу» на офіційному з’їзді представила свого кандидата, який візьме участь у виборах міського голови Тернополя. Повідомляє «Yes-Ternopil».