Вівторок, 5 Липня, 2022

В Україні з Нового року з'явиться новий вид соціальної допомоги

Українці вступлять в Новий рік з новим видом соціальної допомоги. Про це повідомляє yes-ternopil.com з посиланням на hvylya.net. Зокрема, Міністр соціальної політики Андрій Рева виступаючи на засідання уряду 5 грудня повідомив, що держава планує надати соціальну допомогу особам, які доглядають дітей, що мають важкі хвороби, але не мають групи інвалідності. Така соціальна допомога буде виплачуватися з 1 січня. А отже, багато українців на Новий рік отримають хороший подарунок.

Міністр також уточнив, що відповідний закон був прийнятий за ініціативою народних депутатів і відповідно Міністерство соціальної політики його опрацювало та повністю реалізує. Уряд на минулому засіданні затвердив порядок такої допомоги. А тому здійснено ще один важливий крок для підтримки сімей, яким це необхідно.

Також Міністр соціальної політики Андрій Рева підкреслив, що питання соціальної допомоги постійно знаходить підтримку в уряду і зокрема в наступному році планується підвищити прожитковий мінімум для осіб, що втратили працездатність зростає на 9,4 і відповідно з грудня наступного року буде складати 1638 грн. в місяць. Відповідно виросте розмір державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства і дітям з інвалідністю.

Отже, українська держава вкладає значні кошти в соціальну допомогу для осіб, які піклуються про дітей з інвалідністю та які не мають статусу інваліда. А тому така підтримка є важливим кроком для українців, які не завжди мають можливість заробити кошти турбуючись про своїх рідних. Зрозуміло, що такий крок уряд та депутатів покликаний покращити електоральні симпатії виборців до відповідних кандидатів напередодні президентських та парламентських виборів, які відбудуться в наступному році. І в той же час він обов’язково й допоможе українцям.