Середа, 6 Липня, 2022

Стали відомі імена очільників районних адміністрацій на Тернопільщині

В команді голови Тернопільської облдержадміністрації визначилися з кандидатом на посаду керівника Чортківської РДА. Повідомляє «Yes-Ternopil» з посиланням на «Голос».

В адміністрації Ігоря Сопеля практично завершили відбір кандидатів на посади голів районних адміністрацій. Раніше з’явилося повідомлення, що голів РДА обиратимуть за новою процедурою з допомогою програми «Соціальний ліфт». Як анонсував Ігор Сопель, участь у відборі міг взяти кожен бажаючий. Для цього потрібно було заповнити анкету та пройти співбесіду з керівником Тернопільщини.

Наразі відомо, що Чортківський район очолить Ігор Польовий, Борщівський район – теперішній депутат обласної ради Андрій Ратушняк. В Заліщицькому районі відповідальну посаду довірили колишньому керівнику відділу юстиції Володимиру Шепітко.

В частині районних центрів також визначилися з посадами. Гусятинський район, звідки родом Ігор Сопель, «віддадуть» заступнику голови райдержадміністрації Галині Дуді. Що ж стосується Бережанського і Козівського району їх очолять Олег Захарків і Роман Солтис. Свій рідний Хоростківський район Ігор Сопель довірив місцевому підприємцю Володимиру Лабаю. Щодо інших районів, імена керівників поки що не повідомляються.

Варто додати, що в наступному році на Тернопільщині, як і в інших регіонах України, пройдуть масові скорочення відділів та штатів працівників районних адміністрацій. Фактично з усієї кількості районів згідно з адміністративною реформою залишиться лише три районних центри. При цьому повноваження більшості районів передадуть місцевим громадам.

Нагадаємо, раніше в Кабінеті Міністрів заявили, що планують скоротити штати районних адміністрацій майже на 19 тисяч посад. Завдяки такому кроку прагнуть підвищити ефективність органів виконавчої влади.