Неділя, 15 Травня, 2022

Відомий політик з Тернополя подав у відставку

Вирішив піти у відставку один з політиків Тернополя. За власним бажанням подав у відставку незмінний керівник Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» на Тернопільщині Василь Деревляний. Повідомляє «Yes-Ternopil». Про новину політик розповів на своїй сторінці в соціальній мережі.

За словами Василя Деревляного, він особисто прийняв рішення про завершення кар’єри на посаді голови політичної партії ще в листопаді минулого року. Зокрема, 25 листопада він написав заяву про відставку з голови Тернопільської обласної організації партії «Батьківщина».

Відставку політика погодило вище керівництво політичної сили. Василь Деревляний попрощався з своїми однопартійцями, однак причину відставки так і не назвав.

Політик зазначив, що він пишається своїми здобутками на посаді голови Тернопільської обласної організації ВО «Батьківщина». Адже протягом 2002-2005 років він разом з декількома однодумцями розбудовував політичну силу.

Представництва політичної партії на Тернопільщині є майже в кожному селі та місті. Разом з колегами Василю Деревляному вдалося створити монолітний та український за духом колектив. Незважаючи на те, хто перебував при владі в Україні, ні політик, ні його однопартійці не зрадили їхнього лідера Юлію Тимошенко.

Однак, Василь Деревляний повністю не припиняє свою політичну кар’єру. Він продовжить відстоювати права та інтереси жителів Тернопільщини як депутат обласної ради. Також політик не залишає політичну партію та бюро обласної організації.

Василь Деревляний перебував членом ВО «Батьківщина» з 2001 року. Він очолив партію в 2003 році і з того часу був незмінним керівником її представництва на Тернопільщині. Наразі політик має намір зайнятися господарською роботою. Нещодавно він очолив Тернопільський КХП. Підприємство зараз перебуває не в найкращому стані, однак Василь Деревляний має намір вивести його із кризи.