П’ятниця, 20 Травня, 2022

Турецький посол завітав до Тернополя

27 січня керівники Тернопільщини зустрілися з послом Туреччини Ягмуром Ахметом. Вони обговорили майбутні інвестиції, нові проєкти та потенційні угоди, пише yes-ternopil.com.ua.

Ягмур Ахмет, Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Туреччина в Україні, завітав до Тернополя. Місто має давні зв’язки з Туреччиною та керівництво планує їх укріплювати. У 2019 року почали проєкт з провінцією Чанаккале. Також відкрили 2 підприємства з капіталом від Туреччини.

У Тернопільській міській раді обговорили економічні питання із послом Туреччини. Розмовляли про інвестиції в різні сфери області та сучасні проєкти. Планують підписати Меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва з Губернатором Чанаккале.

Посол відзначив, що в загальному товарообіг вартував 5 мільярдів доларів. З них — турецькі інвестиції становили майже 4 мільярди доларів. Під час зустрічі в облдержадміністрації одностайно погодились щодо подальшої співпраці. Турецький посол сказав, для цього недостатньо відвідувати лише столицю країни. Тому вони відвідують різні міста та спілкуються з представниками влади і бізнесу.