П’ятниця, 20 Травня, 2022

Тернопільська міська рада планує витратити на власний піар 2 мільйони гривень

В Тернопільській міській раді планують придбати телевізійні послуги на загальну суму – два мільйони гривень. Відповідна інформація з’явилася в системі «Прозорро». Повідомляє «Yes-Ternopil».

Загалом міська рада має намір придбати одразу три послуги: виготовлення та трансляція програм прямого ефіру, виготовлення інформаційних сюжетів про новини Тернопільської громади та найбільше коштів заплановано на виготовлення відео звітів та інтерв’ю в студії. На останню послугу можуть витратити один мільйон гривень.

Тендерну процедуру оголосили 25 березня. Бажаючі позмагатися за перемогу можуть подати документи ще до 13 березня.

Варто додати, що після завершення подання пропозицій система автоматично визначить дату аукціону, під час якого учасники торгів зможуть знижувати ціну та змагатися за перше місце. Переможець має забезпечувати телевізійні послуги Тернопільській міській раді до кінця року.

Нещодавно Тернопільська міська рада оголосила ще один тендер на право розміщення тимчасових споруд в місті. В грудні минулого року було прийнято Положення про проведення електронних аукціонів з розміщення тимчасових споруд. Тобто, зараз ця процедура буде абсолютно прозорою та відбуватиметься на конкурсній основі.

Для ведення бізнесу пропонуються місця в парку Національного Відродження біля атракціонів, що знаходяться неподалік центрального фонтану та в атракціоній зоні. В парку імені Тараса Шевченка пропонується для розміщення автопричіп на алеї, що з’єднує фонтан з пам’ятником Тарасу Шевченку.

В парку Топільче пропонуються одразу три локації: біля Козацького острова, на алеї, що йде від Козацького острову до фонтану та на алеї від фонтану до торгово-розважального центру «Орнава». Усі деталі аукціону можна переглянути на сайті Тернопільської міської ради.