П’ятниця, 20 Травня, 2022

«От і уся різниця»: блогер порівняв Тернопіль з російським містечком

Відомий український тік-ток блогер Ukrchan посперечався з російським блогером щодо того, де краще жити. Блогер змонтував відео в соціальній мережі, де за допомогою фото з Google-maps порівняв Тернопіль з російським містом, повідомляє «Yes-Ternopil».

Ukrchan показав фото вулиці Сонячної в Тернополі та закликав російського блогера подивитися як люди будуються і живуть, як використовують технології. Натомість на думку українця, росіяни не вміють будувати будинки та будувати життя, а лише руйнувати.

В той самий час на фото з російського міста видно занедбані дерев’яні будинки з мотлохом на подвір’ї довкола них, що знаходяться у напівзруйнованому стані. Відео суперечки між блогерами набрало в соціальній мережі декілька тисяч лайків.

Варто додати, що Україна продовжує знаходитися на порозі війни з Росією. Кожного дня сусідня країна стягує війська до кордонів з Україною. Вчора президент США Джо Байден порадив американським громадянам негайно покинути Україну.

За словами президента, не схоже, що вони мають справу з терористичною організацією, оскільки йдеться про одну з найбільших армій світу. Ситуація є загрозливою і в будь-який момент може вийти з-під контролю.

Водночас президент США заявив, що не направлятиме війська для допомоги Україні, адже розпочнеться світова війна, коли Америка стрілятиме в Росію. В США заявили, що не зможуть евакуювати своїх громадян, якщо Росія вдасться до військового сценарію на Україні. Якщо ж Росія все ж таки зважиться напасти на Київ, посольство Америки можуть перевезти на Західну Україну.

Заява США викликала чергову хвилю панічних настроїв серед українців. Українські урядовці заявляють, що такі заяви є передчасними й нічим не обгрунтованими, оскільки безпекова ситуація не зазнала змін. Схоже українцям в черговий раз доведеться надіятися лише на власні сили.