Середа, 6 Липня, 2022

На Тернопільщині сесію міської ради відвідав народний депутат

В Кременецькій міській раді відбулася чергова 55 сесія. Однак, несподівано до місцевих обранців завітав народний депутат Ігор Василів. Про це розповіли у прес-службі міської ради. Повідомляє «Ternopil.yes».

Сьогодні в Ігоря Василіва була запланована зустріч з виборцями. Спочатку нардеп, з яким були присутні і його помічники, спостерігав за роботою сесії міської ради. Після цього парламентар виступив перед депутатами.

Нардеп розповів про те, які закони планує прийняти його політична сила. Зокрема, нововведення стосуватимуться посилення податкової відповідальності для малого та великого бізнесу. Ігор Василів наголосив на тому, що потрібно знищити політичну корупцію, а також запропонував усім присутнім подати його помічникам проекти та пропозиції щодо нагальних проблем у місті.

Також народний обранець зазначив, що підтримуватиме Кременець в отриманні коштів з Державного фонду регіонального розвитку.

Нагадаємо, до обрання в парламент Ігор Василів займався підприємницькою діяльністю, є засновником громадської організації «Інформаційне агентство «Терміново»». Під час парламентських виборів 2019 року балотувався від політичної партії «Слуга народу» у виборчому окрузі № 164, який охоплює місто Кременець, Збаразький, Лановецький, Підволочиський та Шумський  райони. Ігор Василів з невеликим відривом переміг беззмінного лідера двох останніх скликань Михайла Головка.

Слід зазначити, що нещодавно у Верховній Раді створили міжфракційне об’єднання під назвою «Тернопільщина». До нього увійшли представники Тернопільської області Ігор Василів, Іван Калаур, Людмила Марченко, Володимир Гевко, Андрій Богданець, Святослав Юраш, Іван Чайківський, Тарас Батенко, Микола Люшняк, Степан Кубів, Олег Синютка та Володимир Цабаль.