П’ятниця, 18 Вересня, 2020

В Україні відтермінували штрафи для власників євроблях

Партія «Слуга народу» таки виконала свою передвиборну обіцянку і подала на розгляд парламенту законопроект про чергове відтермінування штрафів для власників авто на іноземній реєстрації. Повідомляє «Ternopil.yes».

Парламент повністю підтримав законопроект: свої голоси за документ віддали 284 народні обранці. Закон вступить в силу з дня його офіційного опублікування.

Парламентарі збільшили термін, протягом якого власники євроблях зможуть розмитнити свій автомобіль без сплати штрафних санкцій. Раніше термін становив 270 днів, після прийняття закону – 360 днів. Кінцевий строк розмитнення транспорту припадає на 20 листопада 2019 року. Однак, пройти процедуру розмитнення власники «євроблях» можуть лише за стопроцентними ставками акцизного збору.

Варто додати, що з 22 серпня почали діяти штрафи для тих водіїв, які не встигли розмитнити свої автомобілі. На даний час штрафи відтермінували. Проте, є й неприємна новина: після 20 листопада штрафні санкції суттєво зростуть.
Зокрема, за порушення митного режиму від 10 до 20 днів водіїв змусять заплатити 17 тисяч гривень, від 20 до 30 днів – 85 тисяч гривень, понад 30 днів – 170 тисяч гривень.

Загалом в Україні досі не розмитнені близько 300 тисяч автомобілів на іноземній реєстрації.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Жителі Тернопільщини отримуватимуть дві пенсії

В уряді готують нову законодавчу ініціативу. Українцям запропонують платити додатковий внесок, а натомість згодом отримувати дві пенсії. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Жителів Тернопільщини можуть змусити зареєструвати котів та собак

Представники політичної партії «Слуга народу» запропонували новий законопроект, який має на меті ідентифікацію тварин. При цьому нововведення торкнеться не лише власників котів...

На Тернопільщині політичні партії витратили чималу суму на агітацію

В Україні лише стартувала підготовка до місцевих виборів. В той час як на Тернопільщині лише за перший тиждень політичні партії встигли потратити...

Важливо для тернополян: незабаром з обігу вийдуть 25 копійок та деякі банкноти

В Національному банку знову плануються зміни, які торкнуться усіх громадян. З 1 жовтня з обігу зникнуть монети номіналом 25 копійок. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Від «Слуги народу» в Тернополі за крісло мера боротиметься комік

Партія «Слуга народу» на офіційному з’їзді представила свого кандидата, який візьме участь у виборах міського голови Тернополя. Повідомляє «Yes-Ternopil».