Середа, 6 Липня, 2022

Переваги відпочинку взимку на Буковелі

Через декілька місяців в Карпатах стартує зимовий сезон, що є прекрасною новиною для любителів активного відпочинку. Зимові Карпати вражають своїми краєвидами та красою. Звичайно, що найкращим гірськолижним курортом України є Буковель з більш як п’ятдесятьма кілометрами трас та підйомниками.

Новачок чи професійний лижник – кожен може знайти для себе відпочинок на Буковелі.

Зимові розваги на Буковелі

Звичайно традиційним відпочинком на Буковелі є катання на лижах. При цьому займатися гірськолижним спортом можна навіть після заходу сонця, оскільки траси мають хороше освітлення. Біля кожного підйомника є місцеві кафе, де туристи можуть перекусити не перериваючи відпочинок.

Загалом зимовий сезон стартує у листопаді і триває майже до травня. Якщо на трасах недостатньо снігу, працюють снігові гармати, які навіть під весняним сонцем дають можливість прокататися гірськолижними cхилами.

Буковель

Крім катання на лижах, в Буковелі також можна спробувати розваги на санках, собачих упряжках, снігоходах чи льодовій ковзанці. Знайдуть для себе заняття і дітлахи. На території гірськолижного курорту працює сноупарк, де можна знайти розваги для наймолодших, а також взяти напрокат електроскутери.

Як дістатися з Західної України в Буковель

Незважаючи на стрімкий розвиток Буковелю, сполучення з ним і надалі залишається не найкращим. Особливо це проблематично, якщо у вас немає власного транспорту. Для прикладу, в Тернополі поїзд на Івано-Франківськ відправляється лише двічі на день – ввечері та посеред ночі. Звичайно, такий розклад є не надто комфортним, враховуючи й те, що ви подорожуєте зимою, коли вночі часто мінусова температура повітря.

Щоб швидко та без проблем дістатися до гірськолижного курорту, ви можете скористатися послугами компанії Transferbus  transferbus.com.ua, яка забезпечує чудове транспортне сполучення з Тернополя, Львова та Івано-Франківська до Буковелю.

Скориставшись трансфером, ви отримаєте беззаперечні переваги. По-перше, економія на вартості. При бронюванні транспорту ви одразу ж знатимете ціну подорожі, яка не змінюється. Окрім цього, якщо ви подорожуєте великою компанією, ви автоматично економите на трансфері, оскільки чим більше людей, тим дешевша вартість пасажирського місця.

При цьому водій компанії Transferbus зустріне вас прямо на залізничному вокзалі міста, звідки ви відправляєтеся у подорож або ж біля порогу вашого дому, що є досить комфортно та не створить вам зайвих турбот.