Неділя, 20 Вересня, 2020

Нарахування субсидій: які зміни в оплаті за комунальні послуги

Згідно з постановою Кабміну від 17 квітня 2019 року ухвалений певний порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі. Про це інформує “Yes-ternopil” з посиланням на інтернет-видання “Новини Тернополя – 20 хвилин“. З 1 жовтня розрахунки будуть проводитись згідно з постановою колишнього уряду.

Для того, щоб розрахувати суми пільг до Єдиного державного реєстру мають вносити інформацію про працівників за відомостями відповідних організацій і установ, зокрема працівників освітніх, медичних, культурних закладів, а саме шкіл, лікарень, бібліотек, музеїв, аптек. Також у ЄДАРП вносять спеціалістів як із сільської місцевості, так і зі селищ. Окрім того, пільги надають в безготівковій та готівковій формі. 

Пільговики можуть подати заяву структурному підрозділу з питань соціального захисту населення до 15 жовтня, де мають бути вказані реквізити виплат. Після цього пільги надходитимуть з початку опалювального сезону і за тим же принципом – з 15 травня в неопалювальний сезон. До того ж ці підрозділи мають змогу перевіряти дані документів, аби видача пільг була виправданою та обґрунтованою і не передбачала ніяких зловживань.

Також пільговики повинні оплачувати кожного місяця вартість спожитої послуги, в яку входить сума пільги виконавцям чи управителям комунальних послуг (може бути в готівковій формі). Важливо, що видача пільги призупиняється у тому разі, якщо пільговик заборгував оплату за комунальні послуги і вона перевищує 20 неоподаткованих мінімуми доходів громадян. Відтак пільга в готівковій формі буде виплачена в наступний опалювальний чи неопалювальний сезон. 

Додамо, що при зловживаннях з оплатою зі сторони пільговика сума пільги, на вимогу підрозділу з питань соцзахисту населення, буде повернута в бюджет.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Важливо для тернополян: в Україні запроваджують новий вид військової служби

Народні депутати взялися за реформування і військової служби. У Верховній Раді мають намір запровадити новий вид військової служби, яку проходитимуть також і...

Зеленський готується звільнити голову Тернопільської ОДА

Володимир Зеленський 18 вересня готується звільнити з посади керівника Тернопільської обласної держадміністрації Володимира Труша. Про це з посиланням на власні джерела повідомляє...

В Тернополі знову новий прокурор

Тернопільщина в черговий раз чекає на обласного прокурора. Адже новопризначений очільник обласної прокуратури Микола Петришин зумів протриматися на своїй посаді лише декілька...

Жителі Тернопільщини отримуватимуть дві пенсії

В уряді готують нову законодавчу ініціативу. Українцям запропонують платити додатковий внесок, а натомість згодом отримувати дві пенсії. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Жителів Тернопільщини можуть змусити зареєструвати котів та собак

Представники політичної партії «Слуга народу» запропонували новий законопроект, який має на меті ідентифікацію тварин. При цьому нововведення торкнеться не лише власників котів...