П’ятниця, 20 Травня, 2022

На Тернопільщини родини загиблих Героїв Революції Гідності отримали власне житло

Сім’ям загиблих учасників Майдану та військових дій на Донбасі вручили сертифікати про перерахування коштів на житло. Про це розповіли в прес-службі Тернопільської обласної державної адміністрації. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Голова обласної адміністрації Володимир Труш особисто вручив сертифікати на отримання житла. Загалом житло зможуть купити п’ять сімей з Тернопільщини.

За словами Володимира Труша, держава і надалі робитиме все можливе аби родини людей, які віддали своє життя за суверенітет та незалежність країни отримали житло. Саме це є одним з пріоритетних завдань Президента та обласної адміністрації.

Керівник адміністрації висловив сподівання, що війна нарешті завершиться і перестане забирати життя патріотів.

Загалом у 2021 році Тернопільська область отримала субвенцію на відшкодування коштів на житло родинам загиблих учасників. На ці потреби виділили майже шість мільйонів гривень. Минулого ж року сертифікати на купівлю житла отримали сім родин учасників бойових дій та Революції Гідності.

Варто додати, що цьогоріч на День Незалежності сертифікат на житло отримала і сім’я військового Володимира Питака. За словами матері загиблого військовослужбовця, вона і не сподівалася на такий подарунок, адже родині повідомляли, що отримати квартиру раніше 2022 року вони не зможуть.

Мирослава Питак зазначила, що вона постійно молиться за хлопців, які захищають українські кордони та бажає усім здоров’я.

Володимир Питак був уродженцем села Дарахів Теребовлянського району. Освіту здобував у місцевій школі. Згодом Володимир Питак виграв «грін-карту» та виїхав на постійне місце проживання в США. Однак, з початком російської агресії на Донбасі чоловік повернувся додому.

Володимир Питак служив в 128-й гірсько-піхотній бригаді та брав участь в боях за Дебальцеве. Загинув житель Тернопільщини під час бою 25 січня 2015 року.