П’ятниця, 20 Травня, 2022

Скільки коштуватиме переклад документів?

Враховуючи глобалізацію сучасного світу, практично кожна людина, а тим більше юридична особа, рано чи пізно стикається з тим, що їй потрібен переклад документів у Києві чи будь-якому іншому місті. Ну а як знайти відповідних фахівців, які виконуватимуть свою роботу на високому рівні, без необґрунтованого завищення цінників? Це риторичне питання, яке потребує глибокого аналізу. А в цьому тексті постараємося допомогти вам розібратися, скільки коштуватиме переклад документів.

Особливості офіційних паперів

Однією з найбільш популярних послуг бюро перекладів у Києві вважається зміна мови документів. Вона може знадобитися в різних ситуаціях, наприклад, при переїзді на ПМП за кордон, влаштування на роботу, навчання, отримання спадщини за межами рідної країни, укладання шлюбу з іноземним громадянином, і т.д. З огляду на причини можна відразу зрозуміти, що переклад офіційних паперів вимагає особливого підходу та концентрації, щоб не допустити найменшої помилки. Щоб готову роботу було прийнято тим чи іншим органом, виконавцем повинні враховуватися всі законодавчі вимоги до форми та змісту. Лінгвіст має бути максимально акуратним та сконцентрованим.

Один із найважливіших нюансів – коректне написання назв компаній, населених пунктів, прізвищ та імен. Тому якщо у вас є вже якісь папери актуальною мовою, надайте дані з нього, щоб виконання замовлення максимально швидко виконалося з урахуванням транслітерації та інших особливостей. Якщо перейдете за посиланням https://ua.perevod.agency/perevod-dokumentov/, зможете отримати контакти якісного бюро перекладів.

Якщо говорити про особисті офіційні папери, то найчастіше замовляють переклад:

 1. Свідоцтва про шлюб, смерть, народження.
 2. Папір на машину, землю, квартиру, інше цінне майно.
 3. Посвідчення водія.
 4. Резюме.
 5. Медичних виписок, розпоряджень, історій хвороби, довідок.
 6. Довідок про місце проживання, відсутність судимості.
 7. Військового квитка.
 8. Паспорти.
 9. Додатки до диплому чи атестату.
 10. Атестата та диплома.
 11. Трудової книжки.

Принципи формування вартості

Якщо говорити про загальну концепцію та особливості визначення ціни за послугу зміни мови тексту офіційного паперу, то головними критеріями є:

 • Обсяг вихідного коду.
 • Термін виконання.
 • Складність тексту.
 • Особливі вимоги та побажання клієнта.

Особливі вимоги – вичитування готової роботи носієм мови, верстка, засвідчення нотаріусом, доставка. Ви можете дізнатися більше про додаткові послуги та умови їх надання, зв’язавшись з менеджером-консультантом будь-яким зручним способом. Бажаєте максимально швидко дізнатися про вартість перекладу документів саме у вашому випадку? Надсилайте вихідні папери у будь-якому форматі. І вже через 10-20 хвилин отримайте відповідь не лише за ціною, а й термінами виконання поставленого завдання.

Як зробити замовлення?

Якщо ви вперше в житті зіткнулися з необхідністю професійної зміни мови тексту, то не треба це робити самостійно! Адже при некоректному розрахунку, ввівши себе в оману, ви неправильно розрахуєте термін готовності замовлення та бюджет. Тому як ми писали вище, краще відправити нашим менеджерам скан або фото документа на пошту або месенджер, і швидко отримати конкретну відповідь, контакти тут https://ua.perevod.agency/ з усіма контактами. Чи є питання до консультантів? Без проблем! Зв’язуйтесь з ними, та отримуйте відповіді на всі поставлені запитання.