П’ятниця, 1 Липня, 2022

Обираємо побутову техніку для кухні в Тернополі: на що звернути увагу

Сучасна кухня для кожної господині є тим місцем, де вона проводить найбільше свого часу. Тому, кухня повинна бути не лише комфортною, але й багатофункціональною.

З чого розпочати облаштування кухні

Перш ніж почати покупку необхідної побутової техніки, варто визначитися зі стилем та інтер’єром приміщення, адже від цього залежатиме розміщення і розміри побутової техніки.

Після цього потрібно скласти список техніки й приблизно визначити бюджет, оскільки на ринку представлено багато моделей побутової техніки, що відрізняються між собою вартістю і технічними характеристиками.

Рекомендуємо довіряти відомим брендам, які протягом багатьох років роботи зарекомендували себе як надійні виробники. Це, наприклад, Siemens, Smeg, Bosch, Gorenje, Samsung та інші.

Також обов’язково враховуйте площу кухні. Якщо приміщення не надто габаритне, тоді варто зупинити увагу на компактних моделях побутової техніки. Хорошим варіантом є вбудована техніка. Вона має гарний вигляд та не займає зайвого місця. Перевагою вбудованої техніки є те, що вона підійде до будь-якого інтер’єру.

Де купити якісну побутову техніку в Тернополі

В стандартний набір побутової техніки, яка повинна бути на кожній кухні входять холодильник, плитка чи варильна поверхня, духова шафа, посудомийка, електрочайник, мікрохвильова, мультиварка та інші предмети залежно від ваших вподобань.

Якщо ви не маєте достатньо часу, щоб шукати необхідні моделі техніки для кухні, радимо скористатися замовленням в інтернет-магазині фірми Smeg. Тут ви знайдете побутову техніку різних видів від відомого італійського виробника.

Наприклад, для кухні у світлих відтінках, ідеальним варіантом є холодильник SMEG FA8005LPO5. Побутова техніка кремового кольору підкреслить оригінальність вашого дизайну. Холодильник Smeg є високоякісною побутовою технікою. Саме цим моделям надають перевагу відомі дизайнери, адже вони вдало поєднують в собі унікальний стиль та високі технології.

Для того, щоб придбати побутову техніку Smeg, вам не потрібно їхати закордон. Її можна замовити в інтернет-магазині компанії. Варто додати, що фірма забезпечує доставку в усі міста України через сервіс «Нової пошти». Доставку здійснюють на наступний день після оформлення замовлення.

При цьому на кожну техніку надається гарантія та сертифікат відповідності. Зокрема, гарантія становить два роки з моменту продажу техніки.