Четвер, 30 Червня, 2022

Поради тернополянам: як правильно купувати рушники

Рушник є одним з невіддільних елементів особистої гігієни. Окрім естетичного вигляду, він повинен бути ще досить практичним. Рушники можна використовувати у ванній, кухні, дитячій. Є чимало факторів, від яких залежить вибір полотенець купити рушник https://domashniy.com.ua/ua/polotentsa.

Як обрати кращі рушники

Зазвичай, коли ми потрапляємо в текстильний магазин з великим вибором рушників з різних матеріалів, досить легко розгубитися та як наслідок обрати не те, що вам потрібно.

Зверніть увагу на ряд характеристик, завдяки яким ви придбаєте якісні полотенця, що служитимуть вам багато років:

  • матеріал. Він залежить від того, де саме ви використовуватимете рушники. Наприклад, найкращим варіантом для ванни чи сауни, де підвищений рівень вологи, є полотенця з бамбуку чи бавовни. Вони добре вбирають вологу та не викликають подразнень.
  • швидкість висихання. Осінню чи весною, коли в помешканні відключено опалення, дуже важливо, щоб рушники швидко висихали, адже тоді їхнє використання стає некомфортним. Цей фактор залежить від щільності матеріалу. Найшвидше висихають полотенця з тонкої бавовни.
  • рушники високої якості зазвичай виготовляють з махрової тканини, що має товсте бавовняне волокно.

Для того, щоб визначити склад полотенець достатньо глянути на етикетку. Якщо на ярлику вказано – склад 100 відсотків бавовна, купуйте без сумніву, адже це свідчить про високу якість виробу. Окрім цього в магазині уважно огляньте шви та оздоблення рушників, оскільки ці деталі також є показниками якості.

Великий вибір якісних рушників у Тернополі

В Тернополі є чимало магазинів та супермаркетів, де можна придбати рушники, постільну білизну та інші необхідні речі. Проте, не всі вони зберігають гарний зовнішній вигляд після тривалого використання.

Найкращий вибір якісної продукції представлений в інтернет-магазині Домашній. Тут можна купити як одиничні полотенця, так і їхні набори. Зокрема, вашій увазі доступні рушники з візерунками, вафельні, махрові, різних форм та кольорів.

В інтернет-магазині «Домашній» пропонують покупцям полотенця лише з якісних матеріалів, з великою різноманітністю кольорів та 100% складом. Ви можете замовити онлайн рушники українських та турецьких виробників.

Наприклад, хорошим варіантом є набір бамбукових махрових турецьких рушників Cestepe Bamboo Royal 70х140. Ви отримаєте одразу шість якісних полотенець різних кольорів з бамбука та махри. Доставку проводять через відділення Нової пошти.