Неділя, 15 Травня, 2022

Як тернопільчанам знайти найкраще освітлення для оселі: кілька практичних порад

Вибір освітлення для дому – одна з головних запорук здорового зору. Окулісти завжди наполягають на якісному освітленні оселі, аби очі не напружувалися зайвий раз і не зазнавали шкоди. Тому в цьому матеріалі ми розповімо терпопільчанам про те, як правильно обирати освітлення для дому і на що потрібно звертати увагу при купівлі предметів освітлення оселі.

Найпопулярніший варіант освітлення сучасного дому – кришталеві люстри, які ще кілька десятків років тому здавалися непомірним багатством, однак тепер їх можна побачити практично у кожній оселі. Так, інтернет магазин Брілле допоможе підібрати таку кришталеву люстру, яка не просто створить ідеальне освітлення вдома, а й допоможе гармонійно підкреслити дизайн оселі.

Головний критерій підбору кришталевої люстри – розміри кімнати та самого світильника

Розпочинати вибір кришталевої люстри для оселі необхідно не з красивого дизайну, а з розмірів. При цьому необхідно врахувати як розміри самої люстри, так і параметри кімнати, куди ви плануєте встановити нове освітлення.

Фахівці вважають, що найкращим рішенням для невеликих кімнат будуть люстри середнього або маленького розміру, аби кімнати здавалися більш просторими та великими. Натомість, якщо кімната велика – необхідно обов’язково придбати велику кришталеву люстру. Як вибрати кришталеву люстру ідеального розміру для вашої оселі – детальніше читайте на сайті магазину Brille.

Світлодизайн в інтер’єрі: що потрібно знати про світло

Далі мова піде про світлодизайн оселі. Кришталеві люстри сьогодні роблять багатоколірними і практично під будь-який дизайн житла на сайті магазину можна знайти відповідну кришталеву люстру.

Ідеальним кольоровим рішенням для кришталевої люстри стане люстра безбарвного кольору. Така річ підійде практично під будь-який інтер’єр і тому так ви ніколи не прогадаєте з вибором.

Що стосується світлового дизайну кімнати, то тернопільцям при виборі освітлення необхідно обов’язково врахувати силу світлового потоку. Сила світлового потоку від люстри залежить від кімнати, яку ви плануєте освітлювати. Темні інтер’єри краще освітлювати більшим потоком світла, аніж світлі, де яскравості додають світлі стіни та стеля. Зважаючи на це, ви гарантовано підберете хороший варіант освітлення в вашому домі.

Практично будь-який варіант освітлення оселі ви точно знайдете в оффлайн та інтернет-магазині Brille. Також в цьому магазині можна підібрати не лише люстру, а й стильні бра та ліхтарі для вашого дому та двору.