Середа, 6 Липня, 2022

У Тернополі активісти оприлюднили зарплату чиновників міської ради

Тернопільська область постійно очолює рейтинги з найнижчим рівнем зарплати в Україні. Проте, доходи чиновників міської ради відверто вразили громадськість.

Повідомляє «Ternopil.yes» з посиланням на «ДемАльянс Тернопіль».

Так, за минулий рік усі заступники міського голови на своїх посадах заробили більше півмільйона гривень. Заступник міського голови-керуючий справами Іван Хімейчук за 2018 рік отримав 554 тисяч гривень, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Леонід Бицюра – 533 тисяч гривень, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимир Дідич – 546 тисяч гривень, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Вікторія Остапчук – 510 тисяч гривень і заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Владислав Стемковський – 522 тисяч гривень.

Не менші доходи були і в секретаря міської ради Віктора Шумада – 529 тисяч гривень.

зарплата

Активісти відзначили, що заступники міського голови Тернополя отримують зарплату на тому ж рівні, що й голови окремих обласних центрів. Представники громадської організації задають риторичне питання: «які успіхи в управлінні містом потрібно демонструвати, щоб так оцінювати свою працю».

Варто додати, що у цьогорічному держбюджеті не передбачено підвищення окладів чиновників. За розрахункову величину визначення розміру зарплати держслужбовців застосовується мінімум для працездатних осіб станом на 1 січня 2019 року.

Нагадаємо, очільник Тернополя Сергій Надал опинився на другій сходинці рейтингу найбагатших мерів України. У 2018 році він заробив 813 тисяч гривень. Випередив керівника Тернополя лише мер Запоріжжя Володимир Буряк з доходом 840 тисяч гривень.