Четвер, 17 Вересня, 2020

У Тернополі активісти оприлюднили зарплату чиновників міської ради

Тернопільська область постійно очолює рейтинги з найнижчим рівнем зарплати в Україні. Проте, доходи чиновників міської ради відверто вразили громадськість.

Повідомляє «Ternopil.yes» з посиланням на «ДемАльянс Тернопіль».

Так, за минулий рік усі заступники міського голови на своїх посадах заробили більше півмільйона гривень. Заступник міського голови-керуючий справами Іван Хімейчук за 2018 рік отримав 554 тисяч гривень, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Леонід Бицюра – 533 тисяч гривень, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимир Дідич – 546 тисяч гривень, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Вікторія Остапчук – 510 тисяч гривень і заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Владислав Стемковський – 522 тисяч гривень.

Не менші доходи були і в секретаря міської ради Віктора Шумада – 529 тисяч гривень.

зарплата

Активісти відзначили, що заступники міського голови Тернополя отримують зарплату на тому ж рівні, що й голови окремих обласних центрів. Представники громадської організації задають риторичне питання: «які успіхи в управлінні містом потрібно демонструвати, щоб так оцінювати свою працю».

Варто додати, що у цьогорічному держбюджеті не передбачено підвищення окладів чиновників. За розрахункову величину визначення розміру зарплати держслужбовців застосовується мінімум для працездатних осіб станом на 1 січня 2019 року.

Нагадаємо, очільник Тернополя Сергій Надал опинився на другій сходинці рейтингу найбагатших мерів України. У 2018 році він заробив 813 тисяч гривень. Випередив керівника Тернополя лише мер Запоріжжя Володимир Буряк з доходом 840 тисяч гривень.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Жителі Тернопільщини отримуватимуть дві пенсії

В уряді готують нову законодавчу ініціативу. Українцям запропонують платити додатковий внесок, а натомість згодом отримувати дві пенсії. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Жителів Тернопільщини можуть змусити зареєструвати котів та собак

Представники політичної партії «Слуга народу» запропонували новий законопроект, який має на меті ідентифікацію тварин. При цьому нововведення торкнеться не лише власників котів...

На Тернопільщині політичні партії витратили чималу суму на агітацію

В Україні лише стартувала підготовка до місцевих виборів. В той час як на Тернопільщині лише за перший тиждень політичні партії встигли потратити...

Важливо для тернополян: незабаром з обігу вийдуть 25 копійок та деякі банкноти

В Національному банку знову плануються зміни, які торкнуться усіх громадян. З 1 жовтня з обігу зникнуть монети номіналом 25 копійок. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Від «Слуги народу» в Тернополі за крісло мера боротиметься комік

Партія «Слуга народу» на офіційному з’їзді представила свого кандидата, який візьме участь у виборах міського голови Тернополя. Повідомляє «Yes-Ternopil».