П’ятниця, 18 Вересня, 2020

Прем'єр-міністр розповів, що робити якщо вас змушують платити за неспожитий газ

Як повідомляє yes-ternopil з посиланням Hromadske, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зробив заяву про ініціювання перевірку облгазів.

Останнім часом у соцмережах та ЗМІ з’явилася інформація про масові скарги споживачів на незрозумілі донарахування у платіжках за газ. Таку ситуацію пов’язують з зловживаннями компанії «РГК», яка належить Дмитру Фірташу і займає монопольне становище на ринку у наданні послуг з розподілення газу та його продажу для потреб населення та промисловості. Компанії належать 20 облгазів по всій Україні.

Нещодавно у національній акціонерній компанії «Нафтогаз» повідомили, що протягом декількох останніх тижнів облгази та газозбутівні компанії, які належать компанії «РГК», надсилають споживачам платіжки з донарахуваннями за жовтень та попередженнями про донарахування за наступні місяці, мотивуючи це вимогами «Нафтогазу». Насправді ж ніяких подібних вимог «Нафтогаз» не висував, це лише фейк, вигаданий компанією «РГК», для того, щоб створювати незручності для споживачів газу, налаштовувати їх проти «Нафтогазу» і тим самим стверджувати свою власну монополію.

Володимир Гройсман зазначив, що теж бачив інформацію у ЗМІ про те, що людям нараховують незрозумілі борги. Він зауважив, що споживачі не повинні зважати на ці рахунки і мають платити не більше 8,55 грн і тільки по лічильнику. Ніяких попередніх боргів бути не може.

Прем’єр-міністр заявив, що ініціює велику перевірку місцевих облгазів, залучивши до цього представників Міністерства регіонального розвитку та ЖКГ, Міністерства енергетики та Національної комісії, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Нагадаємо, що раніше компанія Фірташа «РГК» через суд домоглася скасування необхідності передачі особистих даних споживачів газу «Нафтогазу». Ці дані «Нафтогаз» повинен був використовувати для ідентифікації споживачів газу та зменшення обсягів зловживань.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Жителі Тернопільщини отримуватимуть дві пенсії

В уряді готують нову законодавчу ініціативу. Українцям запропонують платити додатковий внесок, а натомість згодом отримувати дві пенсії. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Жителів Тернопільщини можуть змусити зареєструвати котів та собак

Представники політичної партії «Слуга народу» запропонували новий законопроект, який має на меті ідентифікацію тварин. При цьому нововведення торкнеться не лише власників котів...

На Тернопільщині політичні партії витратили чималу суму на агітацію

В Україні лише стартувала підготовка до місцевих виборів. В той час як на Тернопільщині лише за перший тиждень політичні партії встигли потратити...

Важливо для тернополян: незабаром з обігу вийдуть 25 копійок та деякі банкноти

В Національному банку знову плануються зміни, які торкнуться усіх громадян. З 1 жовтня з обігу зникнуть монети номіналом 25 копійок. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Від «Слуги народу» в Тернополі за крісло мера боротиметься комік

Партія «Слуга народу» на офіційному з’їзді представила свого кандидата, який візьме участь у виборах міського голови Тернополя. Повідомляє «Yes-Ternopil».