Четвер, 17 Вересня, 2020

Мешканці Тернопільщини просять президента збільшити кількість районів

Жителі Тернопільської області не задоволені новою адміністративною реформою, яка передбачає створення в регіоні лише трьох районів: Кременецького, Тернопільського та Чортківського. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Сьогодні міський голова Бережан Володимир Музичка провів нараду з мерами Бучача, Монастириська, а також з головами об’єднаних територіальних громад Трибухівців, Золотого Потоку та Коропця.

На зустрічі обговорювалося питання звернення до Верховної Ради з проханням залишити на Тернопільщині ще один район – Бережанський. Адже за попереднім варіантом адміністративної реформи передбачалося створення на Тернопільщині чотирьох районів, а не трьох.

Окремо чиновники направили листа голові Тернопільської обласної держадміністрації, щоб він підтримав їхнє звернення до Верховної Ради.

Нагадаємо, уряд затвердив план створення районів на своєму засіданні 12 червня. Українцям представили новий варіант адміністративно-територіальної реформи.

В Тернопільській області проведуть повномасштабне об’єднання в три райони. Також на території регіону діятимуть 55 об’єднаних територіальних громад. Кабінет Міністрів затвердив проєкт такого поділу і найближчим часом внесе його на розгляд Верховної Ради.

В населених пунктах, які приєднуватимуться до великих міст, обиратимуть старост. При цьому адміністративну реформу мають завершити до місцевих виборів, які пройдуть в жовтні цього року.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль назвав адміністративну реформу однією з найважливіших та найуспішніших реформ нової влади. На думку очільника уряду, саме цю реформу підтримують українці. І в жовтні місцеві вибори проведуть за новим поділом. Хоча як свідчить звернення жителів Тернопільщини, картина не відповідає дійсності.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Жителі Тернопільщини отримуватимуть дві пенсії

В уряді готують нову законодавчу ініціативу. Українцям запропонують платити додатковий внесок, а натомість згодом отримувати дві пенсії. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Жителів Тернопільщини можуть змусити зареєструвати котів та собак

Представники політичної партії «Слуга народу» запропонували новий законопроект, який має на меті ідентифікацію тварин. При цьому нововведення торкнеться не лише власників котів...

На Тернопільщині політичні партії витратили чималу суму на агітацію

В Україні лише стартувала підготовка до місцевих виборів. В той час як на Тернопільщині лише за перший тиждень політичні партії встигли потратити...

Важливо для тернополян: незабаром з обігу вийдуть 25 копійок та деякі банкноти

В Національному банку знову плануються зміни, які торкнуться усіх громадян. З 1 жовтня з обігу зникнуть монети номіналом 25 копійок. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Від «Слуги народу» в Тернополі за крісло мера боротиметься комік

Партія «Слуга народу» на офіційному з’їзді представила свого кандидата, який візьме участь у виборах міського голови Тернополя. Повідомляє «Yes-Ternopil».