Четвер, 12 Травня, 2022

В районному центрі на Тернопільщині через коронавірус закрили супермаркет та держустанову

В Кременецькому районі, який наразі є лідером за кількістю хворих на COVID-2019, з кожним днем погіршується ситуація. Про це розповіли в прес-службі Кременецької міської ради. Повідомляє «Yes-Ternopil».

З сьогоднішнього дня в місті зачинили популярний супермаркет мережі «Рукавичка» та Кременецьку філію обласного центру зайнятості. Відповідне  рішення прийняв місцевий оперативний штаб.

Варто додати, що за останньою інформацією Тернопільського обласного центру в Кременецькому районі коронавірус підтвердили в 270 людей. Через погіршення ситуації оперативний штаб змушений був вжити додаткових заходів для запобігання поширенню коронавірусної інфекції.

Так, від сьогодні припинили приймати відвідувачів в місцевій філії центру зайнятості. Керівнику філії доручено провести дезінфекцію приміщення, здійснити контроль за проходженням тестування усіма працівниками центру та самоізоляцією працівників, які контактували з інфікованими особами. На час карантину функції Кременецької філії центру зайнятості доручать іншим підрозділам в області.

Також торкнулася коронавірусна інфекція і супермаркету мережі «Рукавичка». В однієї з працівниць закладу торгівлі підтвердили COVID-2019. Роботу супермаркету рішенням оперативного штабу тимчасово призупинили до проведення тестування усіх працівників. Власнику супермаркету доручили провести дезінфекцію приміщення та проконтролювати проходження тестування усіма працівниками.

Нагадаємо, станом на 9 годину ранку в Кременці підтвердили коронавірус у двох працівників районної лікарні. Загалом за весь час епідемії COVID-2019 виявили в 30 місцевих жителів. Лише за останню добу в Кременецькому районі підтвердили 27 нових випадків. Ймовірніше за все району не торкнеться пом’якшення карантинних заходів анонсоване урядом.