Вівторок, 5 Липня, 2022

Соціологи оприлюднили нові рейтинги політичних партій

Соціологічна група «Рейтинг» на днях провела нове опитування щодо рейтингу політичних партій за місяць до дострокових парламентських виборів. Повідомляє «Ternopil.yes».

Пройти в оновлену Верховну Раду можуть п’ять політичних партій. Як і раніше лідером парламентських перегонів залишається політична сила «Слуга народу», яку за попередніми прогнозами підтримають 45,3 відсотків виборців.

На другому місці знаходиться «Опозиційна платформа – За життя», яка має досить високий рейтинг 12,1 відсоток в порівнянні з попередніми виборами. Також в п’ятірку політичних партій увійшли: «Батьківщина» з результатом 8,8 відсотків, «Європейська солідарність» – 8,4 відсотки та партія «Голос» Святослава Вакарчука – 6,8 відсотків. При цьому на межі прохідного бар’єру опинилися такі політичні сили як «Громадянська позиція» та «Сила і честь». Як бачимо з результатів опитування, партія «Слуга народу» дещо втратила в голосах, однак зросли рейтинги політичної сили «Голос».

Також більше половини опитаних готові взяти участь в дострокових парламентських виборах, підтримавши ту чи іншу партію.

Нагадаємо, 20 червня Конституційний Суд підтвердив законність указу президента про проведення дострокових виборів у Верховну Раду.