П’ятниця, 18 Вересня, 2020

Соціологи оприлюднили нові рейтинги політичних партій

Соціологічна група «Рейтинг» на днях провела нове опитування щодо рейтингу політичних партій за місяць до дострокових парламентських виборів. Повідомляє «Ternopil.yes».

Пройти в оновлену Верховну Раду можуть п’ять політичних партій. Як і раніше лідером парламентських перегонів залишається політична сила «Слуга народу», яку за попередніми прогнозами підтримають 45,3 відсотків виборців.

На другому місці знаходиться «Опозиційна платформа – За життя», яка має досить високий рейтинг 12,1 відсоток в порівнянні з попередніми виборами. Також в п’ятірку політичних партій увійшли: «Батьківщина» з результатом 8,8 відсотків, «Європейська солідарність» – 8,4 відсотки та партія «Голос» Святослава Вакарчука – 6,8 відсотків. При цьому на межі прохідного бар’єру опинилися такі політичні сили як «Громадянська позиція» та «Сила і честь». Як бачимо з результатів опитування, партія «Слуга народу» дещо втратила в голосах, однак зросли рейтинги політичної сили «Голос».

Також більше половини опитаних готові взяти участь в дострокових парламентських виборах, підтримавши ту чи іншу партію.

Нагадаємо, 20 червня Конституційний Суд підтвердив законність указу президента про проведення дострокових виборів у Верховну Раду.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Жителі Тернопільщини отримуватимуть дві пенсії

В уряді готують нову законодавчу ініціативу. Українцям запропонують платити додатковий внесок, а натомість згодом отримувати дві пенсії. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Жителів Тернопільщини можуть змусити зареєструвати котів та собак

Представники політичної партії «Слуга народу» запропонували новий законопроект, який має на меті ідентифікацію тварин. При цьому нововведення торкнеться не лише власників котів...

На Тернопільщині політичні партії витратили чималу суму на агітацію

В Україні лише стартувала підготовка до місцевих виборів. В той час як на Тернопільщині лише за перший тиждень політичні партії встигли потратити...

Важливо для тернополян: незабаром з обігу вийдуть 25 копійок та деякі банкноти

В Національному банку знову плануються зміни, які торкнуться усіх громадян. З 1 жовтня з обігу зникнуть монети номіналом 25 копійок. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Від «Слуги народу» в Тернополі за крісло мера боротиметься комік

Партія «Слуга народу» на офіційному з’їзді представила свого кандидата, який візьме участь у виборах міського голови Тернополя. Повідомляє «Yes-Ternopil».