Четвер, 17 Вересня, 2020

Головою Тернопільської ОДА може стати мер міста обласного значення

Станом на 29 травня стало відомо, що новим головою облдержадміністрації у Тернополі може стати мер з райцентру на Тернопільщині.

Про це повідомляє «Yes-Ternopil» з посиланням на сюжет Т1 Новини.

Ним може бути Володимир Шматько, який є міським головою Чорткова. Сам мер підтвердив, що такі розмови не є порожньою балаканиною, адже він готовий до будь-якої нової посади в Україні. У телефонній розмові Володимир Шматько сказав, що це все вирішиться тільки за призначенням команди Президента України.

На цей момент він є міським головою Чорткова і вирішує всі питання, що пов’язані безпосередньо з містом. Володимир Шматько пояснив, що цю пропозицію у масштабах області не відкидає, але враховує той факт, що все залежить від рішення команди Володимира Зеленського, а не від нього. Він каже, що процедура доволі непроста, бо має бути розроблена стратегія і курс розвитку міста й області, але про це на сьогоднішній день тільки дискутують. Володимир Шматько підкреслив, що розмова про можливе його головування в ОДА Тернополя має право на існування.

До слова, він є уродженцем села Біла, що на Чортківщині. У 2007-2010 рр. він є радником голови Чортківської районної ради. У 2010 році був обраний головою у селі Біла. З 2014 до 2015 року був відправлений на службу в Збройні Сили України у зону бойових дій на Донбасі. Він служив у 128 гірсько-піхотній бригаді і був командиром взводу. Володимир Шматько має звання старшого лейтенанта та є учасником бойових дій. Він є очільником Чортківської політичної партії «Сила людей».

Нагадаємо, що мер Чорткова увійшов у топ-50 учасників, які беруть участь у телепроекті «Нові лідери». Його показуватимуть на телеканалі ICTV. Його метою на проекті є розробка заходів для стабільного економічного розвитку громади в умовах децентралізації.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Жителі Тернопільщини отримуватимуть дві пенсії

В уряді готують нову законодавчу ініціативу. Українцям запропонують платити додатковий внесок, а натомість згодом отримувати дві пенсії. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Жителів Тернопільщини можуть змусити зареєструвати котів та собак

Представники політичної партії «Слуга народу» запропонували новий законопроект, який має на меті ідентифікацію тварин. При цьому нововведення торкнеться не лише власників котів...

На Тернопільщині політичні партії витратили чималу суму на агітацію

В Україні лише стартувала підготовка до місцевих виборів. В той час як на Тернопільщині лише за перший тиждень політичні партії встигли потратити...

Важливо для тернополян: незабаром з обігу вийдуть 25 копійок та деякі банкноти

В Національному банку знову плануються зміни, які торкнуться усіх громадян. З 1 жовтня з обігу зникнуть монети номіналом 25 копійок. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Від «Слуги народу» в Тернополі за крісло мера боротиметься комік

Партія «Слуга народу» на офіційному з’їзді представила свого кандидата, який візьме участь у виборах міського голови Тернополя. Повідомляє «Yes-Ternopil».