Вівторок, 5 Липня, 2022

Головою Тернопільської ОДА може стати мер міста обласного значення

Станом на 29 травня стало відомо, що новим головою облдержадміністрації у Тернополі може стати мер з райцентру на Тернопільщині.

Про це повідомляє «Yes-Ternopil» з посиланням на сюжет Т1 Новини.

Ним може бути Володимир Шматько, який є міським головою Чорткова. Сам мер підтвердив, що такі розмови не є порожньою балаканиною, адже він готовий до будь-якої нової посади в Україні. У телефонній розмові Володимир Шматько сказав, що це все вирішиться тільки за призначенням команди Президента України.

На цей момент він є міським головою Чорткова і вирішує всі питання, що пов’язані безпосередньо з містом. Володимир Шматько пояснив, що цю пропозицію у масштабах області не відкидає, але враховує той факт, що все залежить від рішення команди Володимира Зеленського, а не від нього. Він каже, що процедура доволі непроста, бо має бути розроблена стратегія і курс розвитку міста й області, але про це на сьогоднішній день тільки дискутують. Володимир Шматько підкреслив, що розмова про можливе його головування в ОДА Тернополя має право на існування.

До слова, він є уродженцем села Біла, що на Чортківщині. У 2007-2010 рр. він є радником голови Чортківської районної ради. У 2010 році був обраний головою у селі Біла. З 2014 до 2015 року був відправлений на службу в Збройні Сили України у зону бойових дій на Донбасі. Він служив у 128 гірсько-піхотній бригаді і був командиром взводу. Володимир Шматько має звання старшого лейтенанта та є учасником бойових дій. Він є очільником Чортківської політичної партії «Сила людей».

Нагадаємо, що мер Чорткова увійшов у топ-50 учасників, які беруть участь у телепроекті «Нові лідери». Його показуватимуть на телеканалі ICTV. Його метою на проекті є розробка заходів для стабільного економічного розвитку громади в умовах децентралізації.