Четвер, 12 Травня, 2022

В Тернополі знову новий прокурор

Тернопільщина в черговий раз чекає на обласного прокурора. Адже новопризначений очільник обласної прокуратури Микола Петришин зумів протриматися на своїй посаді лише декілька днів.

Про призначення прокурора на своїй сторінці в соціальній мережі розповів активіст з Тернополя Роман Довбенко. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Активіст привітав жителів Тернопільщини з новим обласним прокурором та опублікував фото наказу Генеральної прокуратури про його призначення. Відомо, що прокуратуру очолить Миколайчук Андрій Борисович.

Обласного прокурора призначили строком на 5 років. Андрій Миколайчук родом з Черкас. До призначення працював у військовій прокуратурі об’єднаних сил, де він обіймав посаду заступника начальника відділу. Новий обласний прокурор одружений, разом з дружиною виховує донечку Дарину.

Нагадаємо, Микола Петришин, який з 11 вересня очолював обласну прокуратуру, став справжнім рекордсменом з найкоротшого перебування на посаді в Тернопільській обласній прокуратурі. Він зумів протриматися на роботі лише три дні.

В день представлення на посаді Миколи Петришина розгорівся гучний скандал. Головний  прокурор Тернопільщини вирішив відзначити призначення на робочому місці разом з своїми колегами. Проте, один із заступників викликав перевірку з Генеральної прокуратури,  яка перевірила усіх присутніх прокурорів на факт вживання алкоголю.

Згодом на прес-конференції Микола Петришин заявив, що жодного алкоголю він пив та святкування не було. Однак, новопризначеному прокурору запропонували написати заяву на звільнення. Офіційно Миколу Петришина звільнено з посади обласного прокурора за власним бажанням. Неформальна причина – невідповідна посаді прокурора поведінка та п’янка на робочому місці. Незабаром  громадськості представлять нового прокурора області.