Четвер, 12 Травня, 2022

Професійне регулювання пластикових вікон на зиму майстрами Домової служби

Пластикові вікна – це надійні та довговічні конструкції, котрі значно виграють у дерев’яних аналогів. Встановлення ПВХ-систем дозволяє зменшити витрати на комунальні послуги, а якщо використовувати всі можливості режимів зима-літо, це іще більше підвищує ефективність таких виробів. Домова служба пропонує професійні послуги із регулювання пластикових вікон у Тернополі. Звертаючись за допомогою до спеціалістів, ви зможете забезпечити максимальну довговічність ПВХ-систем та досягти оптимального мікроклімату в приміщенні.

Навіщо регулювати пластикові вікна на зиму

Більшість господарів та господинь вважають, що усе обслуговування ПВХ-конструкцій зводиться виключно до їх миття. Втім, фурнітура в таких системах встановлена недарма, тому для усіх власників пластикових вікон регулювання повинно стати щосезонною процедурою.

Ця корисна функція дозволяє змінювати силу притиску. Влітку фурнітура послаблюється, тоді як взимку щільність притискання повинна бути максимальною. В холодну пору року це гарантує герметичність (як результат, платіжки стають не такими кусючими). З іншого боку, повітря не циркулює, що негативно впливає на здоров’я мешканців, та й ущільнювачі зношуються значно швидше. Таким чином, послуги майстрів для зміни положення фурнітури слід замовляти регулярно.

Як відрегулювати вікна

Найпростішим та найшвидшим рішенням проблеми стане регулювання пластикових вікон у Тернополі від професіоналів Домслужби. Втім, ви можете спробувати самостійно змінити положення фурнітури. Для цього потрібно:

  • відчинити вікно;
  • протерти фурнітуру від пилюки та мастила (так її буде простіше прокручувати);
  • повернути всі ексцентрики шестигранним ключем (тут все залежить від типу конкретної ПВХ-системи, як правило, в зимовому режимі фурнітура зсувається в сторону ущільнювача або мітка на ній починає вказувати на кімнату).

Зрозуміти, що все зроблено правильно, можна по збільшеному зусиллю, котре тепер необхідне для закриття вікна.

Професійне регулювання ПВХ-конструкцій

Хоча обслуговування ПВХ-систем – процедура відносно проста, у разі відсутності спеціальних інструментів та досвіду краще викликати майстра для регулювання металопластикових вікон у Тернополіане займатись такими роботами самостійно. Досвідчений спеціаліст точно знає, як правильно переводити фурнітуру в зимовий режим, тому зробить все максимально швидко та не пошкодить віконну конструкцію. При цьому послуги столяра у Тернополі часто обходяться дешевше, аніж інструменти, необхідні для обслуговування пластикових систем.

В Домовій службі працюють професійні столяри, готові швидко приїхати до вашого дому, офісу чи квартири для вирішення будь-яких побутових проблем. Майстри надають послуги без вихідних, тому підлаштовуватись під їхній графік не доведеться. При цьому кожен з них – не лише професіонал своєї справи, але й ввічлива та порядна людина, з якою комфортно працювати.

Що входить у послугу

Ціна регулювання пластикових вікон включає:

  • регулювання фурнітури;
  • перепаковку стулки;
  • змащування фурнітури;
  • прибирання робочого місця.

Вартість в Домслужбі фіксована, для постійних клієнтів діють додаткові знижки. На всі роботи надається гарантія строком на 3 місяці. Спеціаліст приїде протягом години чи у домовлений час. Якщо вам потрібні послуги столяра в Тернополі, телефонуйте в Домову службу, і вже зовсім швидко проблему буде вирішено!