Середа, 6 Липня, 2022

У Тернополі власник спортивного клубу організував масштабний наркопритон

Не тільки про здоров’я своїх підопічних дбав керівник одного зі спортивних клубів Тернополя. Паралельно з бізнесом чоловік організував велику мережу розповсюдження наркотиків, до якої залучав і відвідувачів спортивного клубу.

Про подробиці затримання наркоторговців розповіли в Управлінні Національної поліції в Тернопільській області. Повідомляє «Yes-Ternopil».

На днях масштабну спецоперацію провели на території одразу трьох областей – Тернопільської, Хмельницької та Київської. Під час проведення обшуку правоохоронці затримали 11 людей, причетних до наркоторгівлі.

Затримання прокоментував начальник управління стратегічних розслідувань в Тернопільській області Василь Джиджора. Зокрема, він розповів що злочинну діяльність групи на чолі з тернополянином поліція документувала протягом шести місяців. Підприємливі чоловіки виготовляли та розповсюджували наркотичну речовину – метамфетамін.

Під час спостереження поліція з’ясувала, що організатором наркотичного бізнесу був власник спортивного клубу. Своєму заступнику та найближчому другу він доручив підбір кадрів для розповсюдження заборонених речовин. Окрім функції наркокур’єра члени банди повинні були вміти захищатись від нападу, тому вербували і відвідувачів спортивного клубу.

Під час обшуків на території трьох областей вдалося знайти чималу кількість наркотиків, серед яких – заборонені та психотропні речовини в різних формах. Також наркоторговці зберігали зброю, боєприпаси, велику кількість готівки. Всі учасники злочинного угрупування молоді люди віком від 20 до 33 років. Організатор бізнесу вручав їм метамфетамін і вони вже безпосередньо займалися його збутом. На Тернопільщині угрупування працювало декілька років.

Під час масштабного затримання його членів перекрили вулиці Тернополя та до участі в спецоперації залучали декілька десятків правоохоронців.