П’ятниця, 13 Травня, 2022

В Україні з’явиться нове свято для чоловіків

Представники сильної статі, починаючи з наступного року, зможуть мати власне свято. З відповідною ініціативою виступив президент України Володимир Зеленський. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Так, День чоловіка пропонують відзначати 19 листопада. Як йдеться в пояснювальній записці до законопроекту, головною метою документу є забезпечення принципу гендерної рівності та відзначення вагомого вкладу чоловіків у розвиток держави. На сьогодні закон знаходиться на стадії обговорення, всі пропозиції щодо нього прийматимуть до 21 грудня.

Загалом кожен українець може запропонувати свої ідеї щодо свята, надіславши пропозиції на електронну пошту yyv@mlsp.gov.ua. Однак, мови про те, що цей день стане офіційним вихідним не йде. 

Нагадаємо, тривалий час навколо теми 8 березня точилися дискусії: чи має свято бути державним вихідним днем. Оскільки його затвердили ще на Інтернаціональній зустрічі в 1921 році і спочатку воно мало назву Міжнародний день жінок-робітниць. Однак, незважаючи на гострі суперечки в суспільстві, Кабінет Міністрів України вирішив все ж таки не скасовувати свято.