Четвер, 17 Вересня, 2020

Донька священика з Тернопільщини стала послом Канади

Лариса Галадза, сім’я якої родом з Тернопільщини, обійняла почесну посаду посла Канади в Україні. Її батько отець Роман Галадза очолює греко-католицьку парафію у Торонто, де зараз проживає уся родина. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Історія сім’ї Лариси Галадзи має тривалий і важкий шлях. Батько майбутнього посла Роман Галадза народився в далекому в 1943 році в селі Білокирниця, що знаходиться неподалік містечка Підгайці.

В 1944 році усю сім’ю відправили в табір для переміщених осіб в Німеччині. Після цього тернополянам кораблем вдалося дістатися США, де вони й осіли.

В п’ятнадцятирічному віці Роман Галадза вступив на навчання в духовну семінарію у Стемфорді. Згодом в 70-х роках минулого століття розпочалася формування релігійних громад в Канаді. В 1976 році була створена парафія Святого Іллі в Брамптомі, яку й очолив тернополянин.

Його дочка Лариса Галадза також має чималий кар’єрний досвід на високих посадах. Відомо, що в 1994 році вона з відзнакою закінчила Університет Торонто, де здобула ступінь бакалавра. Після цього вона отримала диплом магістра міжнародних відносин в Карлтонському університеті.

Свою кар’єру Лариса Галадза розпочала із служби в Департаменті національної оборони. Загалом дипломат обіймала посади в Управлінні таємної ради та Секретаріаті Казначейської ради. З 2012 до 2019 року Лариса Галадза працювала також на посадах генерального директора з питань прийняття до громадянства та імміграції Канади, а також генерального директора програм миротворчих операцій.

Нагадаємо, в лютому цього року в адміністративному корпусі торгово-розважального центру «Подоляни» відкрили консульство Угорщини. Почесним консулом Угорщини в Україні призначили очільницю благодійного фонду «Подоляни» Тетяну Чубак. Основну увагу консульство приділяє проектам пов’язаним з допомогою угорцям, які проживають на території Тернопільщини.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Жителі Тернопільщини отримуватимуть дві пенсії

В уряді готують нову законодавчу ініціативу. Українцям запропонують платити додатковий внесок, а натомість згодом отримувати дві пенсії. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Жителів Тернопільщини можуть змусити зареєструвати котів та собак

Представники політичної партії «Слуга народу» запропонували новий законопроект, який має на меті ідентифікацію тварин. При цьому нововведення торкнеться не лише власників котів...

На Тернопільщині політичні партії витратили чималу суму на агітацію

В Україні лише стартувала підготовка до місцевих виборів. В той час як на Тернопільщині лише за перший тиждень політичні партії встигли потратити...

Важливо для тернополян: незабаром з обігу вийдуть 25 копійок та деякі банкноти

В Національному банку знову плануються зміни, які торкнуться усіх громадян. З 1 жовтня з обігу зникнуть монети номіналом 25 копійок. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Від «Слуги народу» в Тернополі за крісло мера боротиметься комік

Партія «Слуга народу» на офіційному з’їзді представила свого кандидата, який візьме участь у виборах міського голови Тернополя. Повідомляє «Yes-Ternopil».