Середа, 6 Липня, 2022

У Тернополі змінився порядок оплати за електрику

З 1 січня цього року електроенергію тернополянам постачає нове підприємство, що й призвело до деяких змін в розрахунку за спожиту послугу. Про це розповіли в Тернопільській обласній раді. Повідомляє «Ternopil.yes».

Так, з початку року постачання електрики споживачам передали спеціально створеним підприємствам. «Тернопільобленерго», розрахунки з яким донедавна здійснювали споживачі, наразі займається лише обслуговуванням зовнішніх мереж, обладнання та відповідає за розподіл енергії.

За спожиту електроенергію тернополяни мають розраховуватися лише з «Тернопільелектропостач». При цьому тарифи на електроенергію залишилися без змін, однак змінилися реквізити їх сплати. Нові рахунки можна взнати з платіжок, які компанія регулярно направляє споживачам, починаючи з лютого цього року.

В компанії радять тернополянам, які сплачують за комунальні послуги за допомогою онлайн-сервісів, особливо уважно перевіряти реквізити. При цьому на сьогодні «Тернопільелектропостач» уклала договори про сплату лише з Ощадбанком, А-банком та Укрпоштою. У випадку помилки кошти можуть не зарахувати, що призведе до виникнення заборгованості.

В компанії зазначають, що укладення нового договору не обов’язкове, для продовження роботи з новим постачальником достатньо і надалі користуватися електроенергією та сплачувати за отримані послуги.