Субота, 19 Вересня, 2020

У Тернополі змінився порядок оплати за електрику

З 1 січня цього року електроенергію тернополянам постачає нове підприємство, що й призвело до деяких змін в розрахунку за спожиту послугу. Про це розповіли в Тернопільській обласній раді. Повідомляє «Ternopil.yes».

Так, з початку року постачання електрики споживачам передали спеціально створеним підприємствам. «Тернопільобленерго», розрахунки з яким донедавна здійснювали споживачі, наразі займається лише обслуговуванням зовнішніх мереж, обладнання та відповідає за розподіл енергії.

За спожиту електроенергію тернополяни мають розраховуватися лише з «Тернопільелектропостач». При цьому тарифи на електроенергію залишилися без змін, однак змінилися реквізити їх сплати. Нові рахунки можна взнати з платіжок, які компанія регулярно направляє споживачам, починаючи з лютого цього року.

В компанії радять тернополянам, які сплачують за комунальні послуги за допомогою онлайн-сервісів, особливо уважно перевіряти реквізити. При цьому на сьогодні «Тернопільелектропостач» уклала договори про сплату лише з Ощадбанком, А-банком та Укрпоштою. У випадку помилки кошти можуть не зарахувати, що призведе до виникнення заборгованості.

В компанії зазначають, що укладення нового договору не обов’язкове, для продовження роботи з новим постачальником достатньо і надалі користуватися електроенергією та сплачувати за отримані послуги.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Важливо для тернополян: в Україні запроваджують новий вид військової служби

Народні депутати взялися за реформування і військової служби. У Верховній Раді мають намір запровадити новий вид військової служби, яку проходитимуть також і...

Зеленський готується звільнити голову Тернопільської ОДА

Володимир Зеленський 18 вересня готується звільнити з посади керівника Тернопільської обласної держадміністрації Володимира Труша. Про це з посиланням на власні джерела повідомляє...

В Тернополі знову новий прокурор

Тернопільщина в черговий раз чекає на обласного прокурора. Адже новопризначений очільник обласної прокуратури Микола Петришин зумів протриматися на своїй посаді лише декілька...

Жителі Тернопільщини отримуватимуть дві пенсії

В уряді готують нову законодавчу ініціативу. Українцям запропонують платити додатковий внесок, а натомість згодом отримувати дві пенсії. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Жителів Тернопільщини можуть змусити зареєструвати котів та собак

Представники політичної партії «Слуга народу» запропонували новий законопроект, який має на меті ідентифікацію тварин. При цьому нововведення торкнеться не лише власників котів...