Середа, 6 Липня, 2022

Взуття та одяг для дітей – висока якість тут

Найвищу якість одягу і взуття для дітей ви знайдете тут – https://born2be.ua. Наш магазин піклується не тільки про дорослих, але ще і про їхніх дітей. Широкий асортимент інтернет-магазину дозволить вам підібрати річ на будь-який смак і колір.

Якість одягу та взуття для дітей

Дуже важливо вибирати якісні речі, так як діти не такі самостійні, як дорослі – вони можуть легко порвати, вимазати і розтягнути нову річ, яка зроблена з недорогих матеріалів. Тому слід купувати той одяг і взуття, який вважається практичним і зносостійким. Це дозволить прослужити речі довше.

Звертайте увагу на матеріал, з якого зроблено одяг. Бавовняні тканини добре пропускають повітря, тому тіло буде добре вентилюватися, і не буде перегріватися.

Взуття теж вибирайте з матеріалів натурального походження.

Взуття для дітей

В першу чергу потрібно вміти брати взуття за розміром. З дітьми це виходить досить важко, так як в рік їх ніжки змінюються на 1-2 розміри. А у малюків до 3-го року життя і зовсім кожні 3-4 місяці.

Матеріал повинен добре пропускати повітря, щоб нога не перегрівалася і не пріла. Хороша повітропроникність досягається шляхом покупки взуття хорошої якості з екошкыри, нубуку або замші.

Задник повинен забезпечити фіксацію ніжки, щоб вона «не ковзала» всередині взуття.

Каблук для дівчаток ні в якому разі не повинен перевищувати 3-4 сантиметрів, так як на ранньому етапі, поки організм тільки формується, є ймовірність легко порушити процес правильного зрощення суглобів на нозі, а це веде за собою важкі ускладнення в майбутньому.

Для хлопчаків висота п’ятки повинна перевищувати носок на 1-1.5 сантиметра – це допоможе уникнути розвитку плоскостопості.

Підошва – то, що відповідає за прямий контакт із землею і рівень згину всього взуття. Для зимового взуття обов’язкова наявність протиковзкого покриття. Це зменшить ймовірність посковзнутися і отримати травму «на рівному місці». Не забуваємо про те, що підошва не повинна бути «дубовою». Дуже важливо перевірити рівень її вигину.

Ергономіка. Взуття має бути підібрано з урахуванням форми стопи дитини, щоб не порушувати кровообіг ноги.

Якість дитячого одягу

Приділіть увагу кожному шву – вони не повинні бути твердими. Тканина повинна бути м’якою.

Для малюків вибирайте одяг на заклепках і липучках, щоб була можливість швидко його зняти. На речі з більш складними елементами фіксації: гудзики і шнурки – переходьте, коли дитина стане самостійною.

Враховуйте і надійність самої фурнітури.