Субота, 14 Травня, 2022

Реальність в оновленому режимі: які телевізори варто обирати

Нові технології сприяють комфорту і поліпшенню якості нашого життя. Зараз вже неможливо уявити своє життя без сучасної техніки, яка оснащена новими функціями і можливостями, які постійно вдосконалюють. Серед великого переліку є смартфони, айфони, ноутбуки, планшети, телевізори, побутові прилади тощо.

Розробники приймають виклики часу і намагаються впровадити якомога більше функцій, а тому зараз чимало вдосконалених технологій переймають і телевізори. З огляду на останні тенденції ринку у світі ТV-техніки стає очевидно, що вона щоразу є більш адаптованою до запитів суспільства. Відтак телевізори постійно дивують функційними можливостями і SMART-технологіями. Одним із нових брендів є телевізор KIVI, який оптимальний у співвідношенні ціна-якість, придбати будь-який телевізор ківі можна на цьому сайті

Які телевізори представляє ця компанія?

Останнім часом бренд KIVI виводить на ринок лінійку телевізорів з оснащеними SMART-технологіями і керуванням з допомогою телефонів. Концепція нашої діяльності в тому, щоб бути зорієнтованим на клієнтський досвід та робити продукцію з високою якістю і доступною ціною. До того ж сама назва бренду поєднує склади двох слів Kindle Vision (запалювати бачення), в якій закладено основна філософія компанії – покращення якості, глибини та кольористики зображення. Також телевізори створюють за принципами ергономіки, більшими звуковими можливостями, покращеним дизайном та пультом-указкою з клавіатурою.

телевізориЧому варто купувати телевізори KIVI?

Специфіка цих телевізорів полягає у тому, що вони представлені технологією HDR, яка відповідає за насиченість подачі кольорів. Її можливості постійно покращують, тому якість зображення поєднана із простотою і глибиною кольору. Сам екран дозволяє бачити картинку ще яскравішою і ціліснішою, адже панель зроблена за провідними світовими стандартами і відповідає гарантіям надійності та безпеки. Також телевізори мають власне програмне забезпечення і оновлений функціонал, а в додаток до цього вбудований тюнер Т2, завдяки чому не потрібно зовнішніх пристроїв і з’єднань. Перевага їх у тому, що ціна доступна кожному, а можливості та інтерфейс не поступаються телевізорам від інших компаній. Вже саме меню передбачає голосове введення до улюблених каналів з управлінням Kivi Remote, що є програмною розробкою компанії для смартфонів. У такий спосіб телефон перебирає на себе функції пульта.

Увесь асортимент телевізорів можна переглянути на сайті інтернет-магазину Y.ua.