Четвер, 17 Вересня, 2020

Реальність в оновленому режимі: які телевізори варто обирати

Нові технології сприяють комфорту і поліпшенню якості нашого життя. Зараз вже неможливо уявити своє життя без сучасної техніки, яка оснащена новими функціями і можливостями, які постійно вдосконалюють. Серед великого переліку є смартфони, айфони, ноутбуки, планшети, телевізори, побутові прилади тощо.

Розробники приймають виклики часу і намагаються впровадити якомога більше функцій, а тому зараз чимало вдосконалених технологій переймають і телевізори. З огляду на останні тенденції ринку у світі ТV-техніки стає очевидно, що вона щоразу є більш адаптованою до запитів суспільства. Відтак телевізори постійно дивують функційними можливостями і SMART-технологіями. Одним із нових брендів є телевізор KIVI, який оптимальний у співвідношенні ціна-якість, придбати будь-який телевізор ківі можна на цьому сайті

Які телевізори представляє ця компанія?

Останнім часом бренд KIVI виводить на ринок лінійку телевізорів з оснащеними SMART-технологіями і керуванням з допомогою телефонів. Концепція нашої діяльності в тому, щоб бути зорієнтованим на клієнтський досвід та робити продукцію з високою якістю і доступною ціною. До того ж сама назва бренду поєднує склади двох слів Kindle Vision (запалювати бачення), в якій закладено основна філософія компанії – покращення якості, глибини та кольористики зображення. Також телевізори створюють за принципами ергономіки, більшими звуковими можливостями, покращеним дизайном та пультом-указкою з клавіатурою.

телевізориЧому варто купувати телевізори KIVI?

Специфіка цих телевізорів полягає у тому, що вони представлені технологією HDR, яка відповідає за насиченість подачі кольорів. Її можливості постійно покращують, тому якість зображення поєднана із простотою і глибиною кольору. Сам екран дозволяє бачити картинку ще яскравішою і ціліснішою, адже панель зроблена за провідними світовими стандартами і відповідає гарантіям надійності та безпеки. Також телевізори мають власне програмне забезпечення і оновлений функціонал, а в додаток до цього вбудований тюнер Т2, завдяки чому не потрібно зовнішніх пристроїв і з’єднань. Перевага їх у тому, що ціна доступна кожному, а можливості та інтерфейс не поступаються телевізорам від інших компаній. Вже саме меню передбачає голосове введення до улюблених каналів з управлінням Kivi Remote, що є програмною розробкою компанії для смартфонів. У такий спосіб телефон перебирає на себе функції пульта.

Увесь асортимент телевізорів можна переглянути на сайті інтернет-магазину Y.ua.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Жителі Тернопільщини отримуватимуть дві пенсії

В уряді готують нову законодавчу ініціативу. Українцям запропонують платити додатковий внесок, а натомість згодом отримувати дві пенсії. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Жителів Тернопільщини можуть змусити зареєструвати котів та собак

Представники політичної партії «Слуга народу» запропонували новий законопроект, який має на меті ідентифікацію тварин. При цьому нововведення торкнеться не лише власників котів...

На Тернопільщині політичні партії витратили чималу суму на агітацію

В Україні лише стартувала підготовка до місцевих виборів. В той час як на Тернопільщині лише за перший тиждень політичні партії встигли потратити...

Важливо для тернополян: незабаром з обігу вийдуть 25 копійок та деякі банкноти

В Національному банку знову плануються зміни, які торкнуться усіх громадян. З 1 жовтня з обігу зникнуть монети номіналом 25 копійок. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Від «Слуги народу» в Тернополі за крісло мера боротиметься комік

Партія «Слуга народу» на офіційному з’їзді представила свого кандидата, який візьме участь у виборах міського голови Тернополя. Повідомляє «Yes-Ternopil».