Неділя, 7 Березня, 2021

Пральна машина 21 століття: новинки технологій, які спрощують життя

Сергій Надал – найвідповідальніший мер Тернополя

Ось уже 10 років Сергій Надал очолює Тернопільську міську раду. За цей час його робота отримала як чимало схвальних відгуків тернополян, так і багато...

Ініціатива мера Тернополя: реформування транспортної системи міста

Кожного року за ініціативи Тернопільської міської ради в місті з’являється чимало поліпшень. Одним з найбільш позитивних нововведень є реформування транспорту та введення електронного квитка....

Навіщо міська рада впроваджує “Електронний кабінет тернополянина”?

«Електронний кабінет тернополянина» — багатофункціональний ресурс, що розпочне працювати з лютого 2021 року в тестовому режимі. Міський голова Тернополя представив проєкт на...

Відомі політики з Тернопільщини

Тернопільська область багата на відомих політичних діячів, які отримували посади як в міністерствах, так і ставали народними депутатами України. Повідомляє «Yes-Ternopil».

На сьогоднішній день чимало господинь прагнуть мати пральну машину не лише зі стандартними функціями, а й з додатковими, які дозволяють спростити процес прання та забезпечити його високу якість.

З кожним роком виробники намагаються вдосконалити моделі пральних машин, встановлюючи все нові технологічні новинки. Останнім часом все більшої популярності набирає пралка з сушкою. Надійним виробником в цій галузі є компанія Samsung.

Новинки побутової техніки – пральні машинки з сушкою

Пральні машини з сушкою дозволяють забути про вішаки та прищепки. Адже прання разом з сушінням не лише економить час, а й дозволяє не загромаджувати простір додатковими речами. Використовуючи функцію сушіння, можна без шкоди для якості випрати та висушити навіть делікатні речі. Адже хоча й пральна машина-автомат виконує за свою хазяйку усю необхідну роботу. Все ж, щоб розпочати прання варто відсортувати одяг, завантажити його у пралку, вибрати режим, вийняти випрану білизну з барабану та розвісити її, що забирає додатковий час. Тому, ідеальною в даному випадку є пральна машина з сушкою.

Практично пральна машина з функцією сушки виконує ту ж роботу, що і стандартна пралка. Однак, після завершення процесу прання ви можете обрати додатковий режим – сушка. При цьому для різного виду тканин можна обирати відповідний тип сушки.

сушка

Хорошим варіантом серед цих моделей є прально-сушильна машина Candy HGSW 485DSW/1-S, яка забезпечить комфорт та ефективність вашого прання. Перевагами пральної машини є легка загрузка, великий вибір програм та технологій, а також енергозбереження. Зокрема, завдяки вбудованій функції сушіння ви можете висушити до 8 кілограмів одягу, окрім цього ще й зважити його.

В чому перевага пральних машин з сушкою

Звичайно використання прально-сушильної машини має декілька нюансів. Перш за все, якщо ви завантажите у побутову техніку 7 кілограмів одягу, таку ж кількість ви не зможете одразу висушити. Так, вам необхідно спочатку дещо розвантажити барабан і лише після цього розпочати процес сушіння, оскільки завдяки цьому тепле повітря зможе циркулювати всередині пральної машини і забезпечувати сушіння речей.

Проте, беззаперечною перевагою цього виду пральних машин є економія. Замість двох пристроїв, які використовують подвійну кількість електроенергії, в процесі прання ви користуєтеся лише одним видом побутової техніки і відповідно економите час та гроші.

Так, пральна машина Samsung WD80K5410OW / UA має одразу дві програми сушки. Окрім цього в неї наявна функція AddWash, яка дозволяє додати забуті речі, вже після того як стартував процес прання.

Замовити пральні машини з сушкою виробництва Samsung можна на офіційному сайті COMFY, де наявні моделі на будь-який вибір і смак. Зокрема, ви можете обрати пральні машини сенсорні, з функцією сушіння та прасування, вузькі, вбудовані, під умивальник. Окрім великого вибору товарів, вас приємно здивує ціна, оскільки на багато моделей діють знижки  Компанія пропонує не лише можливість оплати товару частинами, а й придбання його у кредит. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Тернополянкам на замітку: як підготуватися до літнього сезону

Наближається до кінця зима і вже незабаром тернополян потішить тепло та сонячна погода. Хоча, до літа ще декілька місяців, однак про свій...

На Тернопільщині офіційно представили голів районних адміністрацій

Минулого тижня президент Володимир Зеленський звільнив усіх голів районних державних адміністрацій. Пов’язане це з новим територіальним поділом Тернопільщини. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Голова Тернопільської ОДА незабаром може змінити роботу

Губернатор Тернопільщини Володимир Труш може кардинально змінити поле діяльності. За інформацією видання «Тижневик номер один» чиновник має всі шанси обійняти посаду головного...

Відомий політик з Тернополя подав у відставку

Вирішив піти у відставку один з політиків Тернополя. За власним бажанням подав у відставку незмінний керівник Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» на Тернопільщині Василь...

Що думає мер Тернополя про Шкільний громадський бюджет?

Експериментальний проект для зміни шкіл Тернополя зібрав понад 100 ідей. 33 з них перемогли. Чому на думку Сергія Надала проект допомагає розвитку...