Четвер, 17 Вересня, 2020

Пральна машина 21 століття: новинки технологій, які спрощують життя

На сьогоднішній день чимало господинь прагнуть мати пральну машину не лише зі стандартними функціями, а й з додатковими, які дозволяють спростити процес прання та забезпечити його високу якість.

З кожним роком виробники намагаються вдосконалити моделі пральних машин, встановлюючи все нові технологічні новинки. Останнім часом все більшої популярності набирає пралка з сушкою. Надійним виробником в цій галузі є компанія Samsung.

Новинки побутової техніки – пральні машинки з сушкою

Пральні машини з сушкою дозволяють забути про вішаки та прищепки. Адже прання разом з сушінням не лише економить час, а й дозволяє не загромаджувати простір додатковими речами. Використовуючи функцію сушіння, можна без шкоди для якості випрати та висушити навіть делікатні речі. Адже хоча й пральна машина-автомат виконує за свою хазяйку усю необхідну роботу. Все ж, щоб розпочати прання варто відсортувати одяг, завантажити його у пралку, вибрати режим, вийняти випрану білизну з барабану та розвісити її, що забирає додатковий час. Тому, ідеальною в даному випадку є пральна машина з сушкою.

Практично пральна машина з функцією сушки виконує ту ж роботу, що і стандартна пралка. Однак, після завершення процесу прання ви можете обрати додатковий режим – сушка. При цьому для різного виду тканин можна обирати відповідний тип сушки.

сушка

Хорошим варіантом серед цих моделей є прально-сушильна машина Candy HGSW 485DSW/1-S, яка забезпечить комфорт та ефективність вашого прання. Перевагами пральної машини є легка загрузка, великий вибір програм та технологій, а також енергозбереження. Зокрема, завдяки вбудованій функції сушіння ви можете висушити до 8 кілограмів одягу, окрім цього ще й зважити його.

В чому перевага пральних машин з сушкою

Звичайно використання прально-сушильної машини має декілька нюансів. Перш за все, якщо ви завантажите у побутову техніку 7 кілограмів одягу, таку ж кількість ви не зможете одразу висушити. Так, вам необхідно спочатку дещо розвантажити барабан і лише після цього розпочати процес сушіння, оскільки завдяки цьому тепле повітря зможе циркулювати всередині пральної машини і забезпечувати сушіння речей.

Проте, беззаперечною перевагою цього виду пральних машин є економія. Замість двох пристроїв, які використовують подвійну кількість електроенергії, в процесі прання ви користуєтеся лише одним видом побутової техніки і відповідно економите час та гроші.

Так, пральна машина Samsung WD80K5410OW / UA має одразу дві програми сушки. Окрім цього в неї наявна функція AddWash, яка дозволяє додати забуті речі, вже після того як стартував процес прання.

Замовити пральні машини з сушкою виробництва Samsung можна на офіційному сайті COMFY, де наявні моделі на будь-який вибір і смак. Зокрема, ви можете обрати пральні машини сенсорні, з функцією сушіння та прасування, вузькі, вбудовані, під умивальник. Окрім великого вибору товарів, вас приємно здивує ціна, оскільки на багато моделей діють знижки  Компанія пропонує не лише можливість оплати товару частинами, а й придбання його у кредит. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Жителі Тернопільщини отримуватимуть дві пенсії

В уряді готують нову законодавчу ініціативу. Українцям запропонують платити додатковий внесок, а натомість згодом отримувати дві пенсії. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Жителів Тернопільщини можуть змусити зареєструвати котів та собак

Представники політичної партії «Слуга народу» запропонували новий законопроект, який має на меті ідентифікацію тварин. При цьому нововведення торкнеться не лише власників котів...

На Тернопільщині політичні партії витратили чималу суму на агітацію

В Україні лише стартувала підготовка до місцевих виборів. В той час як на Тернопільщині лише за перший тиждень політичні партії встигли потратити...

Важливо для тернополян: незабаром з обігу вийдуть 25 копійок та деякі банкноти

В Національному банку знову плануються зміни, які торкнуться усіх громадян. З 1 жовтня з обігу зникнуть монети номіналом 25 копійок. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Від «Слуги народу» в Тернополі за крісло мера боротиметься комік

Партія «Слуга народу» на офіційному з’їзді представила свого кандидата, який візьме участь у виборах міського голови Тернополя. Повідомляє «Yes-Ternopil».