Вівторок, 5 Липня, 2022

Пральна машина 21 століття: новинки технологій, які спрощують життя

На сьогоднішній день чимало господинь прагнуть мати пральну машину не лише зі стандартними функціями, а й з додатковими, які дозволяють спростити процес прання та забезпечити його високу якість.

З кожним роком виробники намагаються вдосконалити моделі пральних машин, встановлюючи все нові технологічні новинки. Останнім часом все більшої популярності набирає пралка з сушкою. Надійним виробником в цій галузі є компанія Samsung.

Новинки побутової техніки – пральні машинки з сушкою

Пральні машини з сушкою дозволяють забути про вішаки та прищепки. Адже прання разом з сушінням не лише економить час, а й дозволяє не загромаджувати простір додатковими речами. Використовуючи функцію сушіння, можна без шкоди для якості випрати та висушити навіть делікатні речі. Адже хоча й пральна машина-автомат виконує за свою хазяйку усю необхідну роботу. Все ж, щоб розпочати прання варто відсортувати одяг, завантажити його у пралку, вибрати режим, вийняти випрану білизну з барабану та розвісити її, що забирає додатковий час. Тому, ідеальною в даному випадку є пральна машина з сушкою.

Практично пральна машина з функцією сушки виконує ту ж роботу, що і стандартна пралка. Однак, після завершення процесу прання ви можете обрати додатковий режим – сушка. При цьому для різного виду тканин можна обирати відповідний тип сушки.

сушка

Хорошим варіантом серед цих моделей є прально-сушильна машина Candy HGSW 485DSW/1-S, яка забезпечить комфорт та ефективність вашого прання. Перевагами пральної машини є легка загрузка, великий вибір програм та технологій, а також енергозбереження. Зокрема, завдяки вбудованій функції сушіння ви можете висушити до 8 кілограмів одягу, окрім цього ще й зважити його.

В чому перевага пральних машин з сушкою

Звичайно використання прально-сушильної машини має декілька нюансів. Перш за все, якщо ви завантажите у побутову техніку 7 кілограмів одягу, таку ж кількість ви не зможете одразу висушити. Так, вам необхідно спочатку дещо розвантажити барабан і лише після цього розпочати процес сушіння, оскільки завдяки цьому тепле повітря зможе циркулювати всередині пральної машини і забезпечувати сушіння речей.

Проте, беззаперечною перевагою цього виду пральних машин є економія. Замість двох пристроїв, які використовують подвійну кількість електроенергії, в процесі прання ви користуєтеся лише одним видом побутової техніки і відповідно економите час та гроші.

Так, пральна машина Samsung WD80K5410OW / UA має одразу дві програми сушки. Окрім цього в неї наявна функція AddWash, яка дозволяє додати забуті речі, вже після того як стартував процес прання.

Замовити пральні машини з сушкою виробництва Samsung можна на офіційному сайті COMFY, де наявні моделі на будь-який вибір і смак. Зокрема, ви можете обрати пральні машини сенсорні, з функцією сушіння та прасування, вузькі, вбудовані, під умивальник. Окрім великого вибору товарів, вас приємно здивує ціна, оскільки на багато моделей діють знижки  Компанія пропонує не лише можливість оплати товару частинами, а й придбання його у кредит.