Вівторок, 3 Серпня, 2021

Як підключити інтернет вдома і яку технологію вибрати

Сергій Надал – найвідповідальніший мер Тернополя

Ось уже 10 років Сергій Надал очолює Тернопільську міську раду. За цей час його робота отримала як чимало схвальних відгуків тернополян, так і багато...

Ініціатива мера Тернополя: реформування транспортної системи міста

Кожного року за ініціативи Тернопільської міської ради в місті з’являється чимало поліпшень. Одним з найбільш позитивних нововведень є реформування транспорту та введення електронного квитка....

Віктор Ющенко і Тернопіль

Життя Віктора Ющенко – третього президента України тісно пов’язане з Тернополем. Адже саме тут пройшли його студентські роки та навчання в університеті. Повідомляє «Yes-Ternopil». Навчання...

Відомі політики з Тернопільщини

Тернопільська область багата на відомих політичних діячів, які отримували посади як в міністерствах, так і ставали народними депутатами України. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Інтернет – послуга, якою практично кожна сучасна людина користується щодня. Підключення пропонують багато провайдерів, але не завжди компанії надають якісний і стабільний зв’язок. При виборі оператора не варто орієнтуватися тільки на вартість послуг. Низькими цінами компанії заманюють клієнтів, але це також може вказувати на відповідну якість послуги.

Прямо зараз ви можете в кілька кліків підключити інтернет від https://www.it-tv.org/inet. Провайдер «Інформаційні Технології» пропонує вигідні умови підключення, доступні ціни та стабільність зв’язку. Професійна техпідтримка компанії усуває будь-які неполадки до того, як вони стають проблемами.

Якій технології підключення віддати перевагу

Однією з найпростіших і менш поширених технологій є ADSL. Вперше вона почала використовуватися в 1990-х роках, і на той момент стала відмінною альтернативою модему. Якщо в квартирі був стаціонарний телефон, додаткова прокладка нового проводу не була потрібна.

При виборі ADSL буде потрібно спеціальний пристрій, що підтримує постійне інтернет-підключення. Одна з особливостей цифрової лінії – телефон працює в стандартному режимі незалежно від того, використовується інтернет чи ні. Технологія ADSL характеризується високою надійністю, так як на ділянці від АТС до призначеного для користувача ПК проміжне устаткування не передбачається. Порушення сигналу може статися в результаті пошкодження кабелю.

Основні недоліки ADSL:

  1. Повільне завантаження сайтів. Швидкість передачі пакетних даних невелика – не вище 10 Мбіт/с. Цифрові лінії не можуть використовуватися для високошвидкісних підключень, але для серфінгу в інтернеті і перегляду фільмів цієї швидкості цілком достатньо.
  2. Асиметричність. ADSL спочатку створювалася як технологія передачі відеоімпульса. Від обладнання на стороні провайдера до користувача подається відеопотік даних, а від абонента назад йдуть невеликі запити. Відповідно, канал зв’язку спочатку поділявся асиметрично.

ADSL – оптимальний варіант для будинків і квартир, в яких немає можливості проводового підключення. Наданої швидкості достатньо для перегляду новин, навчання та роботи.

Якщо провайдер пропонує дротове підключення, краще вибрати саме цей варіант. Ethernet технологія – одна з найбільш поширених і стабільних. Мідний дріт може використовуватися для об’єднання декількох пристроїв в одну мережу. На зорі Інтернету за допомогою Ethernet-кабелів створювалися локальні мережі, які об’єднували під’їзди, будинки або квартали.

Основні переваги Ethernet:

  1. Швидкість. Залежно від обраного тарифу, швидкість може скласти від 10 Мбіт/с до 1 Гбіт/с. Але потрібно чітко розуміти – чи є необхідність в настільки швидкому завантаженні сайтів. Швидкість 1 гігабіт на секунду – оптимальний варіант для офісів.
  2. Стабільність. На відміну від ADSL, Ethernet характеризується високою стабільністю і стійкістю до зовнішніх чинників.
  3. Доступність. Всі без винятку провайдери підключають Ethernet підключення. Щоб почати користуватися інтернетом, вам не потрібно купувати додаткове обладнання. У кожному ПК і ноутбуці є Ethernet-роз’єм.

Вартість розгортання мережі для провайдера доступніша, причому такі вкладення швидко окупаються. Щоб провести інтернет в будинок, потрібно встановити комутаційну шафу, в якій розміщується обладнання, і підключити до нього всіх абонентів.

При виборі тарифу в першу чергу потрібно визначитися, яку мету переслідує підключення. Швидкість підбирається відповідно до кількості комп’ютерів і портативних пристроїв, що підключаються до точки доступу. Можливо, девайси будуть використовуватися одночасно, і виконувати різні завдання.

Пам’ятайте про те, що заявлена ​​провайдером швидкість не завжди відповідає дійсності. Якщо підключення занадто повільне, в першу чергу потрібно перевірити роботу роутера. Іноді зниження швидкості обумовлено наявністю перешкод або невідповідністю стандартів передачі даних.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Топ-6 гаджетів 2021 року за думкою тернополян

Жителі Тернополя визначили топ-шість гаджетів, які хотіли б мати. Як це не дивно, але їх же вважають популярними і затребуваними і в...

Як підключити інтернет вдома і яку технологію вибрати

Інтернет - послуга, якою практично кожна сучасна людина користується щодня. Підключення пропонують багато провайдерів, але не завжди компанії надають якісний і стабільний...

Сучасні гаджети, які допоможуть швидко прийти у форму

Технічний прогрес торкнувся всіх сфер життєдіяльності. Сучасні технології допомагають економити час і зберігати великий об'єм інформації. Створено також багато вузькоспеціалізованих гаджетів. Якщо...

Історія виникнення кришталевої люстри для тернопільців

Історія виникнення кришталю розпочинається з Греції, із часів, коли словом "krystallos" називали кварц. Цей мінерал виготовляли без жодних домішок і він вигідно...

Як тернопільчанам знайти найкраще освітлення для оселі: кілька практичних порад

Вибір освітлення для дому – одна з головних запорук здорового зору. Окулісти завжди наполягають на якісному освітленні оселі, аби очі не напружувалися...