П’ятниця, 20 Травня, 2022

Сергій Притула розклав по поличках ситуацію з виборами

Відомий шоумен з Тернополя виклав своє бачення виборів-2019 і ситуації з передвиборною гонкою.

Про це пише «Yes-Ternopil» з посиланням на офіційну сторінку Сергія Притули у Facebook.

Він пояснив, що обов’язково голосуватиме, бо є свідомим громадянином. Проте на виборчу дільницю він прийде не за місцем реєстрації, оскільки гастролюватиме Україною разом із «Вар’яти шоу».

Сергій Притула каже, що обирати кандидата доведеться з-посеред меншого зла, але те, що передвиборча агітація набрала великого руху, то це однозначно. Він пояснює, що у нього була проблема з розміщенням реклами концертів «Вар’яти шоу», адже усе вже зарезервовано під «політику». Очевидно, що в гарячу передвиборну пору для культурно-розважальних подій не знаходиться місця.

Сергій Притула зазначає, що не відповідає прямо на запитання «за кого голосувати?», бо не хоче, щоб його думка була авторитетною чи переходила до прямої агітації. Також шоумен наголосив, що займається волонтерською діяльністю, а це безпосередньо вплине на збір коштів, які надсилають люди. Звісно, що кожен має свої політичні погляди і тому не варто жартувати з цим. У такому випадку люди, які не поділяють твої переконання щодо тої чи тої політичної сили, не скинуть ні гривні на армію.

Сергій Притула жартує з приводу цього, бо його навіть нагороджували образливими словами, коли необережно образив чиюсь улюблену політичну партію «Свобода».

Він каже, що дуже важливо побачити у кандидатів в президенти реальну програму дій з повернення Криму, реформування судової гілки влади, забезпечення мільйонам українців високооплачуваної роботи в Україні, убезпечення Карпатських лісів і не тільки від вирубки, унормування ситуації з копанням бурштину. Вирішення таких гострих проблем політики не поспішають розповідати, зате майже всі роблять заяви про боротьбу з корупцією, європейський курс і сильну армію.

Сергій Притула додає, що закликатиме молодь іти голосувати, щоб вона не знаходилась в пасиві і не велась на «гречку».

Він постійно наводить студентам реальні приклади, аби вони свідоміше підходили до питань виборчого процесу:

«Назару Войтовичу, який загинув на Майдані, було 17-ть. Устиму Голоднюку – 19-ть. Ваші ровесники віддали життя за те, щоб ви жили у іншій країні. У кращій країні. Кожного разу коли ви продаєте свій голос на виборах – ви плюєте на їх могили! Подумайте про це!».

Сергій Притула додає, що з молоддю можемо все подужати, бо вона не проголосує за колишніх «регіоналів» і «комуністів», а з іншими шляхом контролю громадянського суспільства дадуть раду.