Четвер, 17 Вересня, 2020

У Тернополі з урочистостями відкрили консульство Угорщини

В області розпочне роботу консульство Угорщини. Відкрили його в приміщенні торгово-розважального центру «Подоляни»

Повідомляє «Ternopil.yes» з посиланням на прес-службу Тернопільської міської ради.

Почесним консулом Угорщини в Тернополі стала керівник благодійного фонду «Подоляни» Тетяна Чубак. Наразі штат дипломатичної установи нараховуватиме лише 3-4 працівника.

Під час відкриття консульства були також присутні представники міської ради, МЗС України та консульства Угорщини в Україні. Перед присутніми виступив Надзвичайний та Повноважний посол Угорщини Іштван Ійдярто.

За його словами, відкриття у Тернополі консульства дозволить поглибити економічні відносини регіону в аграрній сфері, металообробці та легкій промисловості. Одним з основних завдань почесного консула буде приваблення туристів цікавими туристичними пам’ятками регіону, а також привернення уваги до Угорщини.

В Угорщині вже протягом багатьох років діє освітня програма, за допомогою якої країна щороку оплачує навчання українцям в будь-якому угорському виші. Цей фактор може зацікавити і студентів Тернопільщини.

Керівник Тернопільської ОДА Степан Барна відмітив досить невеликий товарооборот між підприємствами Тернопільщини та Угорщиною, який на сьогоднішній день складає 7,4 мільйони доларів. Проте, чиновник висловив сподівання, що відкриття консульства допоможе змінити ситуацію.

В планах новоствореної дипломатичної установи організація різноманітних заходів, які знайомитимуть жителів краю з угорською культурою. Зокрема, в Бережанах пройде «Ференц фест».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Жителі Тернопільщини отримуватимуть дві пенсії

В уряді готують нову законодавчу ініціативу. Українцям запропонують платити додатковий внесок, а натомість згодом отримувати дві пенсії. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Жителів Тернопільщини можуть змусити зареєструвати котів та собак

Представники політичної партії «Слуга народу» запропонували новий законопроект, який має на меті ідентифікацію тварин. При цьому нововведення торкнеться не лише власників котів...

На Тернопільщині політичні партії витратили чималу суму на агітацію

В Україні лише стартувала підготовка до місцевих виборів. В той час як на Тернопільщині лише за перший тиждень політичні партії встигли потратити...

Важливо для тернополян: незабаром з обігу вийдуть 25 копійок та деякі банкноти

В Національному банку знову плануються зміни, які торкнуться усіх громадян. З 1 жовтня з обігу зникнуть монети номіналом 25 копійок. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Від «Слуги народу» в Тернополі за крісло мера боротиметься комік

Партія «Слуга народу» на офіційному з’їзді представила свого кандидата, який візьме участь у виборах міського голови Тернополя. Повідомляє «Yes-Ternopil».