Четвер, 17 Вересня, 2020

В Сергія Надала найбільше виконаних обіцянок

Мера Тернополя визнали найвідповідальнішим мером країни. Відповідний рейтинг склало видання «Слово і діло». Повідомляє «Yes-Ternopil».

Так, міського голову Тернополя в черговий раз визнали найвідповідальнішим українським мером. Зокрема, в Сергія Надала найбільше виконаних передвиборчих обіцянок, які він давав тернополянам. Аналітики підрахували, що мер Тернополя виконав 214 обіцянок, в той час як мер Києва Віталій Кличко зумів виконати лише 209 обіцянок. На третій сходинці рейтингу опинився очільник Львова Андрій Садовий. Він виконав 161 обіцянку.

Загалом при складанні рейтингу всі передвиборчі лозунги українських мерів поділили на три групи: виконані, невиконані та обіцянки в процесі. Тому, на вищі сходинки рейтингів піднімаються ті мери, які мають найбільшу кількість виконаних та найменше число невиконаних обіцянок.

Сергію Надалу до переліку виконаних обіцянок віднесли успішне проведення транспортної реформи. За кошти міського бюджету було закуплено нові автобуси та розширено тролейбусну мережу. Також за сприяння міського голови Тернополя відкрили нові спортивні майданчики, закупили нову апаратуру для лікарень, а також значно спростили ведення малого бізнесу. 

В місті розроблено програму розвитку малого та середнього бізнесу. Так, якщо підприємець постійно виконує умови договору оренди, він продовжується автоматично на новий термін. В Тернополі постійно проводяться ремонтні роботи і відкриваються громадські ініціативи.

Варто додати, що першої п’ятірки найвідповідальніших мерів увійшли мер Івано-Франківська Руслан Марцінків та міський голова Вінниці Сергій Моргунов.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Жителі Тернопільщини отримуватимуть дві пенсії

В уряді готують нову законодавчу ініціативу. Українцям запропонують платити додатковий внесок, а натомість згодом отримувати дві пенсії. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Жителів Тернопільщини можуть змусити зареєструвати котів та собак

Представники політичної партії «Слуга народу» запропонували новий законопроект, який має на меті ідентифікацію тварин. При цьому нововведення торкнеться не лише власників котів...

На Тернопільщині політичні партії витратили чималу суму на агітацію

В Україні лише стартувала підготовка до місцевих виборів. В той час як на Тернопільщині лише за перший тиждень політичні партії встигли потратити...

Важливо для тернополян: незабаром з обігу вийдуть 25 копійок та деякі банкноти

В Національному банку знову плануються зміни, які торкнуться усіх громадян. З 1 жовтня з обігу зникнуть монети номіналом 25 копійок. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Від «Слуги народу» в Тернополі за крісло мера боротиметься комік

Партія «Слуга народу» на офіційному з’їзді представила свого кандидата, який візьме участь у виборах міського голови Тернополя. Повідомляє «Yes-Ternopil».