Середа, 6 Липня, 2022

Житель Тернопільщини брав участь в терористичній організації «ДНР»

30-річний чоловік служив у карному розшуку «ДНР». За свої вчинки житель Збаразького району відповідатиме перед судом. Повідомляє «Ternopil.yes».

Так, з липня 2014 до травня 2019 року житель Тернопільщини працював на посаді дільничного інспектора Амвросіївського РВ МВС «ДНР». Згодом жителя Збаразького району підвищили до оперуповноваженого так званого карного розшуку.

Не обійшов без своєї уваги чоловік і вибори голови «Донецької народної республіки», які відбулися в листопаді 2018 року. Житель Тернопільщини безпосередньо чергував на одній із виборчих дільниць.

Поліція Тернополя за цим фактом відкрила кримінальне провадження. Наразі всі слідчі дії уже завершені та справа передана до суду. Тепер жителю Тернопільщини загрожує покарання до 15 років позбавлення волі.

Варто додати, що раніше за терористичну діяльність засудили жителя Борщівського району, який добровільно брав участь в терористичній групі. Організація безпосередньо займалася терактами та збройним супротивом військовим Збройних Сил України. Окрім цього чоловік через інтернет закликав українців змінити кордони.

Вироком суду чоловіка засудили до 15 років позбавлення волі. Щоправда, покарання жителю Збаразького району призначили заочно, оскільки він і досі перебуває на окупованій території.