П’ятниця, 20 Травня, 2022

В уряді анонсували підвищення зарплат вчителям та вихователям

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман розповів приємну новину для вчителів, які вже з наступного року зможуть отримувати підвищену зарплату. Повідомляє «Ternopil.yes».

За  попередніми підрахунками Кабінету Міністрів зарплата вчителів може зрости від 20 до 50 відсотків. Запрацюють нововведення з 1 січня 2020 року.

Не забули урядовці і про молодих спеціалістів, які лише почали працювати та через невеликий стаж отримують зовсім малі виплати. Проте, незабаром ситуація зміниться на краще.

За словами Володимира Гройсмана, вихователям в дитячих садках повернуть надбавку 10 відсотків. Якщо на сьогодні зарплата молодого вчителя складає в середньому 5 тисяч гривень, після запровадження нововведень він зможе отримувати більше 7 тисяч гривень. Окрім збільшення виплат, для вихователів дитячих садочків збільшать тривалість відпустки до 56 календарних днів.

При цьому в прес-службі Кабінету Міністрів наголошують, що зростання зарплат вчителів проходитиме поетапно. Так, у випадку успіху реформи до 2023 року вчителі та вихователі отримуватимуть зарплату в розмірі не меншому ніж чотири прожиткових мінімуми. На сьогодні мінімальний посадовий оклад вчителя складає 1,73 прожиткових мінімумів.