Середа, 10 Серпня, 2022

Прикрашаємо інтер’єр за допомогою журнальних столиків

Складно уявити сучасний інтер’єр без такого елементу, як журнальні столики. Вони додають атмосфери та затишку будинку. Причому в кожному варіанті такі меблі можуть виконувати окрему роль – бути основним акцентом в дизайні, зберігати книги та журнали для читання, служити як кавовий столик для приємного проведення часу чи приймання гостей. Незалежно від того, для яких цілей обираються столики, вони однозначно прикрасять будь-яку вітальню.

Особливості розміщення журнальних столиків

Хоча журнальний столик має компактні габарити, без його наявності дизайн кімнати буде виглядати сиротливо і незавершеним. Функціональність предмета меблювання дозволяє використання в будь-якій обстановці.

При розміщенні столика в зоні відпочинку з кріслами та диваном найбільше проявляється практичність. Господарі будинку чи квартири можуть використовувати виріб для письма, подачі кави, сервування. Також на поверхні можна розташовувати книги, журнали, пульт до телевізора. А наявність шухляди в конструкції додає комфорту в зберігання різних дрібниць.

Також журнальний столик може виконувати суто декоративну функцію. За рахунок використання різних матеріалів, він дозволяє візуально розширити простір. При цьому сам предмет має компактні габарити та виглядає витончено. Розмістити елемент меблювання рекомендовано в порожньому місці кімнати – біля вікна або стінки.

Стилістика журнальних столиків

Журнальний столик поєднує в собі зручність використання, естетичний дизайн, мобільність та невибагливість у догляді. Щоб він максимально розкрив своє призначення, необхідно дотримуватись правила гармонії в інтер’єрі. Важливо, щоб були враховані габарити кімнати, та загальна стилістика приміщення. В залежності від останнього параметру існує широкий вибір дизайнів столиків. Найпопулярнішими вважаються кілька з них.

Стиль мінімалізм

Прості та лаконічні столики, які легко вписуються в сучасні інтер’єри. Особливо гарно вони поєднуються зі скандинавським дизайном та мінімалістичними елементами. Яскраві кольори в поєднанні з аксесуарами додають затишку.

Стиль лофт

Такі меблі виконують одночасно і декоративну, і функціональну роль. Поєднання дерев’яних стільниць і металевого каркаса підкреслює стилістику багатьох інтер’єрів. Такі моделі гармонічно виглядатимуть не тільки у вітальні, але і у спальні та передпокої будинку.

Неординарні дизайнерські столики

Унікальні моделі виконують задачу акценту, і однозначно привертають до себе увагу. Незвичайний зовнішній вигляд дозволяє оживити будь-яку кімнату без додаткових аксесуарів. Також дизайнерські журнальні столики допомагають підкреслити індивідуальність своїх господарів.

Найголовніше у виборі предмета меблювання знайти ідеальну форму. Круглі та квадратні журнальні столики підходять для невеликих кімнат. Витягнуті, прямокутні та овальні – для габаритних приміщень. В оригінальному дизайні знайдеться місце для трикутних, багатогранних та напівкруглих столиків.