Середа, 6 Липня, 2022

Тернопіль відвідали Патріарх Філарет та Петро Порошенко

Сьогоднішній день видався багатим на візити лідерів країни. Так, з офіційним візитом на Тернопільщину завітали Патріарх Філарет та президент України Петро Порошенко.

Повідомляє «Ternopil.yes».

Делегація чиновників з Кременеччини зустрічала на межі Тернопільської області духовенство на чолі з Святійшим Патріархом Філаретом. Патріарх прямував у Тернопіль з метою участі в богослужінні в Храмі Воздвиження Чесного Хреста. У богослужінні взяв участь і Петро Порошенко, який в цей момент перебував з офіційним візитом в місті.

Під час свого візиту президент зустрівся з студентською молоддю та викладацьким колективом. Петро Порошенко, виступаючи перед присутніми, закликав студентів на повну скористатися можливостями, які на сьогоднішній день відкриває перед ними життя. За словами Порошенка, в Україні почав діяти Фонд з підтримки освітніх і наукових програм.

Так, за кошти Фонду обдарована молодь зможе поїхати на навчання в магістратурі в іноземні вищі навчальні заклади. Однак, обов’язковою умовою участі в проекті є повернення студентів після навчання на роботу в Україну. Якщо є все таки молодь вирішить залишитися у Європі, вона повинна компенсувати кошти, витрачені на навчання.

Також Петро Порошенко зустрівся з маленькими тернополянами. Зокрема, він відвідав дитячу виставу «Десять сходинок до Бога». Не оминув своєю увагою президент і благодійну акцію «Подарунок Святого Миколая», організованої для учасників АТО. Глава держави особисто долучився до виготовлення маскувальних сіток для учасників операції Об’єднаних сил.

Варто зазначити, що з нагоди приїзду президента Тернопіль майже повністю розчистили від снігу. З цього приводу в соціальних мережах з’явилися різноманітні жартівливі вислови. Тернополяни дякують Порошенку за чисті дороги, хоча ще донедавна як автомобільні шляхи, так і тротуари були практично непрохідними.