П’ятниця, 18 Вересня, 2020

Тернопіль відвідали Патріарх Філарет та Петро Порошенко

Сьогоднішній день видався багатим на візити лідерів країни. Так, з офіційним візитом на Тернопільщину завітали Патріарх Філарет та президент України Петро Порошенко.

Повідомляє «Ternopil.yes».

Делегація чиновників з Кременеччини зустрічала на межі Тернопільської області духовенство на чолі з Святійшим Патріархом Філаретом. Патріарх прямував у Тернопіль з метою участі в богослужінні в Храмі Воздвиження Чесного Хреста. У богослужінні взяв участь і Петро Порошенко, який в цей момент перебував з офіційним візитом в місті.

Під час свого візиту президент зустрівся з студентською молоддю та викладацьким колективом. Петро Порошенко, виступаючи перед присутніми, закликав студентів на повну скористатися можливостями, які на сьогоднішній день відкриває перед ними життя. За словами Порошенка, в Україні почав діяти Фонд з підтримки освітніх і наукових програм.

Так, за кошти Фонду обдарована молодь зможе поїхати на навчання в магістратурі в іноземні вищі навчальні заклади. Однак, обов’язковою умовою участі в проекті є повернення студентів після навчання на роботу в Україну. Якщо є все таки молодь вирішить залишитися у Європі, вона повинна компенсувати кошти, витрачені на навчання.

Також Петро Порошенко зустрівся з маленькими тернополянами. Зокрема, він відвідав дитячу виставу «Десять сходинок до Бога». Не оминув своєю увагою президент і благодійну акцію «Подарунок Святого Миколая», організованої для учасників АТО. Глава держави особисто долучився до виготовлення маскувальних сіток для учасників операції Об’єднаних сил.

Варто зазначити, що з нагоди приїзду президента Тернопіль майже повністю розчистили від снігу. З цього приводу в соціальних мережах з’явилися різноманітні жартівливі вислови. Тернополяни дякують Порошенку за чисті дороги, хоча ще донедавна як автомобільні шляхи, так і тротуари були практично непрохідними.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Жителі Тернопільщини отримуватимуть дві пенсії

В уряді готують нову законодавчу ініціативу. Українцям запропонують платити додатковий внесок, а натомість згодом отримувати дві пенсії. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Жителів Тернопільщини можуть змусити зареєструвати котів та собак

Представники політичної партії «Слуга народу» запропонували новий законопроект, який має на меті ідентифікацію тварин. При цьому нововведення торкнеться не лише власників котів...

На Тернопільщині політичні партії витратили чималу суму на агітацію

В Україні лише стартувала підготовка до місцевих виборів. В той час як на Тернопільщині лише за перший тиждень політичні партії встигли потратити...

Важливо для тернополян: незабаром з обігу вийдуть 25 копійок та деякі банкноти

В Національному банку знову плануються зміни, які торкнуться усіх громадян. З 1 жовтня з обігу зникнуть монети номіналом 25 копійок. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Від «Слуги народу» в Тернополі за крісло мера боротиметься комік

Партія «Слуга народу» на офіційному з’їзді представила свого кандидата, який візьме участь у виборах міського голови Тернополя. Повідомляє «Yes-Ternopil».