Понеділок, 16 Травня, 2022

Президент їде на Тернопільщину

Володимир Зеленський заявив про свій намір відвідати Тернопільщину. Про це він розповів під час брифінгу в Полтаві. Повідомляє «Yes-Ternopil» з посиланням на «Тернополяни».

Президент України заявив, що він має намір найближчим часом відвідати усі регіони, в тому числі і Тернопільську область. Свої наміри Володимир Зеленський мотивував тим, що планує передати на розгляд уряду всі місцеві проблеми.

Президент наголосив, що він хоче зрозуміти всі проблеми та щоб уряд побачив усе своїми очима. Адже для того, щоб вирішувати проблеми на місцях, їх потрібно спершу зрозуміти. Всі стратегічні проблеми запишуть та передадуть на розгляд уряду, який повинен розробити тактику та стратегію їх розв’язання.

Можливо Володимир Зеленський представить і нового керівника області, адже ось уже місяць Тернопільщина без голови адміністрації. Ігор Сопель подав у відставку через ситуацію з поміщенням евакуйованих людей на території санаторію Микулинці.

Нагадаємо, останній раз президент відвідував Тернопільщину в листопаді минулого року, коли представляв громаді нового очільника облдержадміністрації. Однак, Тернопіль зустрів Володимира Зеленського непривітно.

Біля стін адміністрації влаштували акцію проти розведення військ на Донбасі. Люди організували для Володимира Зеленського коридор ганьби і викрикували йому вслід «Ні капітуляції» та «Ганьба». Відомо, що захід організували активісти «Штабу спротиву капітуляції», оскільки якраз перед своїм візитом керівник держави зробив заяву про початок розведення військових сил в селищі Петрівське.

Всередині будівлі люди намагалися розповісти президенту про проблеми в спиртовій галузі області. Після такого «теплого» прийому Володимир Зеленський навіть не добув до кінця зустрічі і поспішив на літак.