Четвер, 12 Травня, 2022

Зарплата як у Польщі та конфлікт в команді: Володимир Зеленський записав нове відео звернення

Президент України Володимир Зеленський записав нове відео в своєму блогу, де розповів як зазвичай проходить його робочий день, а також поділився особистими враженнями від нової посади. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Глава держави розповів, що йому подобається його нова робота через високу відповідальність. Адже в якості президента він може багато кому допомогти. Президентство відкриває нові можливості, які дозволяють кожного дня щось робити. Саме в такі дні він розуміє, що проживає їх недарма.

Володимир Зеленський прокоментував зміни в його молодій команді. Глава держави вважає, що Україна потребує не лише молодих фахівців, але й спеціалістом з досвідом, оскільки вони набагато мудріші. Зокрема, президент зазначив, що люди, які перейшли рубіж в 40 років, є не дурнішими за молодих. Тому, такі громадяни обов’язково повинні бути в суспільстві і їх потрібно залучати до розвитку країни.

Також Володимир Зеленський прокоментував болюче для багатьох пенсіонерів питання підвищення пенсій. За його словами, наразі в Україні не має можливості для виплати високих пенсій. Сьогодні основні зусилля спрямовані на розвиток інфраструктури.

Звичайно, президент хоче, щоб всі українці від медиків до шахтарів отримували високі пенсії та зарплати, проте виплати обмежені бюджетом. Україна не може просто друкувати гроші на усі потреби. В той же час вкладаючи гроші в інфраструктуру і модернізацію, країна з часом отримає зростання доходів населення.

Однією з головних цілей Володимира Зеленського є підвищення рівня зарплат українців до такого ж рівня як у сусідній Польщі. Адже саме в цій країні перебуває найбільше українських заробітчан. Президент прагне, щоб середня зарплата в Україні була така ж як і в Польщі, він надіється, що за чотири з половиною роки вдасться досягнути цієї мети.

Також Володимир Зеленський зізнався, що в його команді часто виникають конфлікти. І по суті він може довіряти лише двом-трьом своїм соратникам. Повну версію відео можна переглянути на Youtube каналі президента.