Понеділок, 16 Травня, 2022

Офіційно: прем’єр-міністр написав заяву про відставку

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук таки написав заяву про відставку. Про відповідне рішення глава уряду повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі. Повідомляє «Ternopil.yes».

Свою заяву Олексій Гончарук оприлюднив вранці. За словами прем’єра, він мав намір виконувати програму президента, оскільки саме Володимир Зеленський є для нього взірцем відвертості та порядності. Своє рішення написати заяву про відставку він пояснив тим, що в зв’язку з появою скандальних звукозаписів з нібито його розмовами та сумнівами у його повазі до президента, він адресував заяву Володимиру Зеленському, щоб він вирішив чи виносити її на розгляд парламенту.

На думку Олексія Гончарука, саме президент повинен вирішити, хто з ним має працювати в команді, яка змінює країну. 
Також прем’єр частково відзвітував про свою роботу і зазначив, що за чотири місяці роботи виконавча влада змогла зробити велику роботу, підготувавши таким чином фундамент для майбутніх реформ. Однак, за такий короткий період часу не вдалося знищити кримінальні схеми, що існували десятиліттями. Це не зупинить команду президента і вони надалі продовжуватимуть розбудовувати країну.

За словами Олексія Гончарука, опоненти влади шукають кожну можливість аби підірвати довіру українців до президента та його команди. Зміст опублікованих аудіофайлів, які є змонтованими, штучно створює в українців уявлення про те, що прем’єр і його команда не поважають президента. Проте, це є неправдою.

У свою чергу в офісі президента повідомили, що отримали заяву Олексія Гончарука про відставку, результати розгляду якої стануть відомі згодом.

Варто додати, що Олексій Гончарук став наймолодшим прем’єром в історії незалежної України. До призначення на посаду він керував Офісом ефективного регулювання.