Четвер, 17 Вересня, 2020

Коридор ганьби та критика чиновників: подробиці візиту Зеленського в Тернопіль

Сьогодні Володимир Зеленський вперше з офіційним візитом відвідав Тернопіль, щоб представити нового керівника обласної державної адміністрації Ігоря Сопеля. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Проте, перший візит в «файне» місто не пройшов без інцидентів. Одразу два мітинги влаштували з нагоди приїзду президента. Місцеві активісти організували акцію «Ні капітуляції», в рамках якої створили під стінами обласної адміністрації своєрідний коридор ганьби для Володимира Зеленського. 

На слова активістів «Ганьба» президент різко відреагував і зазначив, що у Верховній Раді не прийнятно вигукувати подібні гасла. Однак, коли він підійшов до стін адміністрації, почув в свою сторону вигуки «Ганьба». На думку Володимира Зеленського, він не нижчий народного депутата, тому і вигукувати такі слова в його сторону є неправильним.

Також активісти  вимагали від президента покарати депутатів політичної партії «Слуга народу» через зневажливе ставлення до відомої учасниці АТО Яни Зінкевич під час її виступу з трибуни Верховної Ради. В свою чергу Володимир Зеленський запевнив, що розбереться з цією ситуацією, оскільки йому не було відомо про інцидент. В той же час його прихильники зустріли президента вигуками: «Слава!».

Окрім цього, Володимир Зеленський взяв участь в нараді щодо розвитку спиртової галузі України. Під час зустрічі президент наголосив, що на сьогодні більша половина спиртового ринку знаходиться в тіні та контролюється кримінальними авторитетами. Тому, він зробить все можливе, щоб легалізувати ринок та ліквідувати корупційну складову.

Напередодні приїзду Володимира Зеленського з делегацією повідомлялося, що він також відвідає будівництво «Водної арени». Однак, одразу після представлення нового очільника ОДА президент поїхав в аеропорт і залишив місто.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Жителі Тернопільщини отримуватимуть дві пенсії

В уряді готують нову законодавчу ініціативу. Українцям запропонують платити додатковий внесок, а натомість згодом отримувати дві пенсії. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Жителів Тернопільщини можуть змусити зареєструвати котів та собак

Представники політичної партії «Слуга народу» запропонували новий законопроект, який має на меті ідентифікацію тварин. При цьому нововведення торкнеться не лише власників котів...

На Тернопільщині політичні партії витратили чималу суму на агітацію

В Україні лише стартувала підготовка до місцевих виборів. В той час як на Тернопільщині лише за перший тиждень політичні партії встигли потратити...

Важливо для тернополян: незабаром з обігу вийдуть 25 копійок та деякі банкноти

В Національному банку знову плануються зміни, які торкнуться усіх громадян. З 1 жовтня з обігу зникнуть монети номіналом 25 копійок. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Від «Слуги народу» в Тернополі за крісло мера боротиметься комік

Партія «Слуга народу» на офіційному з’їзді представила свого кандидата, який візьме участь у виборах міського голови Тернополя. Повідомляє «Yes-Ternopil».