Середа, 6 Липня, 2022

Коридор ганьби та критика чиновників: подробиці візиту Зеленського в Тернопіль

Сьогодні Володимир Зеленський вперше з офіційним візитом відвідав Тернопіль, щоб представити нового керівника обласної державної адміністрації Ігоря Сопеля. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Проте, перший візит в «файне» місто не пройшов без інцидентів. Одразу два мітинги влаштували з нагоди приїзду президента. Місцеві активісти організували акцію «Ні капітуляції», в рамках якої створили під стінами обласної адміністрації своєрідний коридор ганьби для Володимира Зеленського. 

На слова активістів «Ганьба» президент різко відреагував і зазначив, що у Верховній Раді не прийнятно вигукувати подібні гасла. Однак, коли він підійшов до стін адміністрації, почув в свою сторону вигуки «Ганьба». На думку Володимира Зеленського, він не нижчий народного депутата, тому і вигукувати такі слова в його сторону є неправильним.

Також активісти  вимагали від президента покарати депутатів політичної партії «Слуга народу» через зневажливе ставлення до відомої учасниці АТО Яни Зінкевич під час її виступу з трибуни Верховної Ради. В свою чергу Володимир Зеленський запевнив, що розбереться з цією ситуацією, оскільки йому не було відомо про інцидент. В той же час його прихильники зустріли президента вигуками: «Слава!».

Окрім цього, Володимир Зеленський взяв участь в нараді щодо розвитку спиртової галузі України. Під час зустрічі президент наголосив, що на сьогодні більша половина спиртового ринку знаходиться в тіні та контролюється кримінальними авторитетами. Тому, він зробить все можливе, щоб легалізувати ринок та ліквідувати корупційну складову.

Напередодні приїзду Володимира Зеленського з делегацією повідомлялося, що він також відвідає будівництво «Водної арени». Однак, одразу після представлення нового очільника ОДА президент поїхав в аеропорт і залишив місто.