Понеділок, 23 Травня, 2022

Президент представив нового очільника Тернопілля

Сьогодні на Тернопільщині відбулася важлива подія, яку чекали усі жителі області, адже нарешті тернополянам офіційно представили нового очільника Тернопільської ОДА. Відтепер це – Ігор Михайлович Сопель, пише yes-ternopil.com.uа.

Уже традиційно представляти голову обласної адміністрації приїхав Президент України – Володимир Зеленський. На представлення зібралось близько 200 людей. Під час зустрічі Президент поспілкувався з присутніми, відповів на багато питань. Особливий акцент був на проблемі галузі спирту на Тернопільщині. Щодо цього питання підготували свої звіти поліція, податківці та представники галузі. Проблематика озвучена, залишається чекати її ліквідації.

Однак, передували цій події безліч обговорень щодо можливого претендента на цей пост. Нові кандидати з’являлися у пресі чи не щодня. То хто ж він, новопреставлений представник влади на Тернопільщині?

Ігор Сопель – 45 років, одружений, виховує двох дітей, родом із містечка Хоростків, що на Гусятинщині. Свою трудову кар’єру розпочинав у 1991 році слюсарем у Хоростківському цукровому заводі (освіту отримував у ТНТУ). Після 13 років роботи на цукровому заводі став приватним підприємцем. З 2010 по 2018 був керівником Хоростківського регіонального структурного підрозділу ТОВ «Агробізнес». В політиці ім’я Ігоря Сопеля з’явилося на цих парламентських виборах, як кандидата в народні депутати від 166-го виборчого округу, однак він перемоги він не виборов.

Але не даремно кажуть, що кожен фініш – це по суті старт.  Стартом Ігоря Сопеля стала  відповідальна посада голови Тернопільської ОДА. Він розпочав свою політичну кар’єру у важкий час, коли всі люди чекають кардинальних змін та покращення в усіх сферах життя. Вертикаль влади оновлюється, приходять нові обличчя, які уже мають величезний кредит довіри. Одним із них є Ігор Михайлович – нове обличчя тернопільської політики.