Понеділок, 16 Травня, 2022

В Україні кардинально змінили святкування Дня Незалежності

Цьогоріч  на День Незалежності не влаштовуватимуть пишних парадів та гучних святкувань. Відповідну заяву на своїй сторінці в соціальній мережі зробив президент України Володимир Зеленський. Повідомляє «Ternopil.yes».

Зазвичай на святкування Дня Незалежності витрачають сотні мільйонів гривень. Однак, цього року гроші спрямують на зовсім інші цілі. Кошти, які мали б бути витрачені на парад, віддадуть на премії військовим.

За словами Володимира Зеленського, кожного року влада влаштовує помпезний та не дешевий парад. На його думку, краще ці гроші віддати українським героям.

Президент ухвалив рішення виділити 300 мільйонів гривень на премії всім військовим. Зокрема, доплати отримають солдати строкової служби, курсанти, сержанти та офіцери, а також військовослужбовці, які безпосередньо знаходяться в місці проведення Операції Об’єднаних Сил.

В той же час Володимир Зеленський додав, що вшанування українських героїв все ж таки відбудеться. Однак, це буде зовсім інший формат, ніж зазвичай. Щоправда, наразі невідомо як саме проходитиме святкування Дня Незалежності.
Нагадаємо, минулого року в параді у столиці взяли участь більше 4 тисяч військових та 250 одиниць техніки і літаків.