Вівторок, 5 Липня, 2022

«Я робитиму все, щоб українці більше не плакали»: Володимир Зеленський офіційно вступив на пост президента

Сьогодні, 20 травня, у Верховній Раді України відбулася інавгурація новообраного президента України Володимира Зеленського. Повідомляє «Ternopil.yes».

Переможець президентських виборів на урочистому засіданні склав присягу українському народу. Привела президента до присяги голова Конституційного Суду Наталія Шаптала.

Після офіційного вступу на пост Володимир Зеленський виголосив перед присутніми промову. Зокрема, він зазначив, що відтепер він і кожен українець несе відповідальність за свою країну. Адже кожен з нас, перебуваючи на своєму місці, може зробити все від нього залежне для розквіту держави.

Новообраний президент наголосив на тому, що він і надалі проводитиме проєвропейський курс, щоб здійснити мрію усіх українців – вступити у Євросоюз. Не забув Володимир Зеленський і про захисників, які загинули на Сході та про переселенців, які втратили рідний дім. Однак, за словами президента, ми все це подолаємо. Президент закликав українців, які проживають закордоном, повертатися додому та спільно будувати сильну і успішну Україну.

Глава держави розповів, що він готовий на все, щоб припинити військові дії в Україні, в тому числі і на втрату рейтингів, популярності й навіть посади. Володимир Зеленський підкреслив, що він готовий до діалогу. Підсумувавши свій виступ, новообраний президент наголосив, що він усе життя докладав зусиль, щоб українці посміхалися, тепер зробить усе можливе і не можливе для того, щоб українці не плакали.

Варто додати, що Володимир Зеленський заявив з трибуни про розпуск парламенту восьмого скликання. Завтра глава держави має намір провести консультації з лідерами фракцій про розпуск Верховної Ради. Усі лідерам парламентських фракцій були надіслані офіційні запрошення, одне з яких на своїй сторінці в соціальній мережі опублікував керівник «Радикальної партії» Олег Ляшко.