Вівторок, 5 Липня, 2022

Володимир Зеленський опублікував термінове звернення до Верховної Ради

Ще 30 квітня Центральна виборча комісія оприлюднила офіційні результати президентських виборів, у яких переміг Володимир Зеленський. Проте, до цього часу дата інавгурації так і не визначена. Повідомляє «Ternopil.yes» з посиланням на сторінку в соціальній мережі Володимира Зеленського.

10 травня новообраний президент опублікував відеозвернення до українського парламенту, який так і не може визначитися з датою офіційного вступу президента на свій пост.

Володимир Зеленський вимагає у Верховної Ради затвердити дату інавгурації 19 травня. Переможець президентських виборів звинуватив депутатів у саботуванні інтересів усіх українців та відстоюванні лише власних зацікавленностей. На думку Володимира Зеленського, парламентарі бояться розпуску Верховної Ради і в зв’язку з цим відтягують дату інавгурації.

Не залишив без уваги обраний президент і поведінку Петра Порошенка в останні тижні свого перебування на посту. Володимир Зеленський стверджує, що чинний президент активно проводить перестановки у вищому командуванні армією, Нацраді з питань телебачення і радіомовлення, Верховному суді України. Так, Петро Порошенко нагородив почесними званнями генералів більше 20 чоловік вищого командування, серед яких є відповідальні за безпеку арсеналів і складів. Тобто, за керівництва новопризначених генералів відбулися вибухи на складах у Балаклеї, Ічні, Калинівці та Сватовому.

Розкритикував Зеленський і присвоєння звання Героя України голові Служби безпеки України Грицаку.

Переможець президентських виборів зазначив, що дії Петра Порошенка нагадують туриста в єгипетському готелі, який все ніяк не може виїхати в аеропорт і тягне за собою тапочки та рушники з готелю. Володимир Зеленський порадив своєму екс-супернику здати ключ та готуватися до проходження митниці й паспортного контролю.