Субота, 19 Вересня, 2020

Стала відома дата інавгурації Володимира Зеленського

30 квітня Центральна виборча комісія офіційно оголосила результати президентських виборів. Переможцем очікувано став Володимир Зеленський. Повідомляє «Ternopil.yes» з посиланням на «Страна.юа».

Так, до 3 травня повідомлення з результатами офіційного голосування повинні обов’язково опублікувати у виданнях «Голос країни» та «Урядовий кур’єр». І саме з 3 травня протягом 30 днів повинна відбутися інавгурація новообраного президента. Тобто церемонія інавгурації пройде до 3 червня.

Зокрема, згідно з вимогами Конституції України, на засіданні Верховної Ради Володимир Зеленський складе присягу, до якої його приведе голова Конституційного суду України. В свою чергу в Конституційному суді запевнили, що не створюватимуть жодних перешкод для вступу президента на посаду. Оскільки жодні маніпуляції голови Конституційного суду є неприпустимими і процедура інавгурації ні в якому разі не буде зірвана через відсутність голови конституційного органу.

Свій коментар з цього приводу надали і в Центральній виборчій комісії. Голова ЦВК Тетяна Сліпачук заявила, що члени комісії готові до позачергових виборів у Верховну Раду України, якщо відповідні наміри виявить Володимир Зеленський.

Наразі дата та місце інавгурації невідомі. Однак, букмери роблять ставки на те, що команда новообраного президента не піде стандартним шляхом і запропонує інше місце проведення церемонії, ніж приміщення парламенту. Серед можливих варіантів проведення інавгурації президента – Майдан незалежності, Маріїнський палац та Національний стадіон «Олімпійський». При цьому букмекери вважають, що варіант імпічменту президента в перші 100 днів його перебування на посаді є більш вірогідними, ніж непередбачувані події під час інавгурації.

Нагадаємо, на церемонії вступу на посаду президента Петра Порошенка один з військових почесного караулу раптово втратив свідомість.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Важливо для тернополян: в Україні запроваджують новий вид військової служби

Народні депутати взялися за реформування і військової служби. У Верховній Раді мають намір запровадити новий вид військової служби, яку проходитимуть також і...

Зеленський готується звільнити голову Тернопільської ОДА

Володимир Зеленський 18 вересня готується звільнити з посади керівника Тернопільської обласної держадміністрації Володимира Труша. Про це з посиланням на власні джерела повідомляє...

В Тернополі знову новий прокурор

Тернопільщина в черговий раз чекає на обласного прокурора. Адже новопризначений очільник обласної прокуратури Микола Петришин зумів протриматися на своїй посаді лише декілька...

Жителі Тернопільщини отримуватимуть дві пенсії

В уряді готують нову законодавчу ініціативу. Українцям запропонують платити додатковий внесок, а натомість згодом отримувати дві пенсії. Повідомляє «Yes-Ternopil».

Жителів Тернопільщини можуть змусити зареєструвати котів та собак

Представники політичної партії «Слуга народу» запропонували новий законопроект, який має на меті ідентифікацію тварин. При цьому нововведення торкнеться не лише власників котів...