Середа, 6 Липня, 2022

Усе після інавгурації: у штабі Зеленського не розголошують інформації

У штабі Володимира Зеленського не кажуть, хто очолюватиме посади голів Служби безпеки України, Генпрокуратури, Міністерства оборони, Генштабу, Міністерства закордонних справ та інших посад. Це повідомлять після того як народний обранець офіційно приступить до повноважень Президента.

Про це повідомляє «Yes-Ternopil» з посиланням на інтернет-видання «Українська правда».

Таку інформацію подає член Зе-команди і сценарист «Слуги народу» Юрій Костюк. Він входить у креативну групу штабу Зеленського і займається створенням варіантів відеороликів, білбордів. Частиною його роботи було і придумування образів героїв та сюжетних ходів у серіалі «Слуга народу», за яким Зеленського почали бачити як потенційного політика.

Юрій додає, що озвучити імена кандидатур вони можуть тоді, коли команда новообраного президента зможе перебувати в Адміністрації Глави держави. Це дасть їм можливість перевірити інформацію щодо кандидатів на посади.

Юрій Костюк каже, що команді Володимира Зеленського треба зібрати факти про можливих претендентів, адже одна справа ‒ назвати людину, а інша ‒ призначити. За його словами, зараз у них немає повноцінних ресурсів, щоб перевірити реальну біографію кандидатів на посади, наявність родичів у Росії та решту додаткової інформації.

Юрій Костюк підкреслює, що як зі сторони спецслужб, так і з боку громадськості має бути перевірка. Активісти користуються великим рівнем довіри і знаходять усе таємне і приховане набагато краще. Відтак команда Володимира Зеленського назве прізвища кандидатур на посади після ретельної перевірки.

Варто зазначити, що Верховна Рада має призначити дату інавгурації, офіційну процедуру якої штаб Зеленського поважає, але хоче додати свої «фішечки». Юрій Костюк пояснює, що команда думала над тим, аби вивести депутатів в інше місце на інавгурацію, але для цього треба змінювати час проведення цієї процедури. Він додає, що обов’язково щось придумають.

Юрій Костюк інтригує задумами щодо майбутньої події:

«Ми в процесі обговорення. Не хочу розкривати всі секрети. Я думаю, що такої інавгурації ще не було. Можу сказати, що щось буде цікаве».